F8FMHS

https://www.yamaha-motor.eu/eu/en/marine-engines/versatile/pdp/8hp-2019/

Viimase põlvkonna mootori disain – tõhusus ja võimsus

F8 on väga kompaktne ja ülitõhus mootor, millel on kahesilindriline SOHC (single overhead nukkvõll) ehitus. Stiilne pealmine kate ja graafika tähistavad ka kõigi meie uusima põlvkonna mootorite kaasaegset disaini.

Täiustatud rumpli käepideme disain ja juhtnupud

F8-l on täielikult ergonoomiline rumpli käepideme ja juhtseadmete disain. Käepide on ratsionaalse pikkusega ja käigukang asub käepideme küljes sobivalt käeulatuses, võimaldades enesekindlat ja pingevaba juhtimist. Lihtsalt kokkukäiv käepide muudab kandmise ja hoiustamise mugavaks.

Lihtne kaasas kanda

F8 on tuntud oma hea jõudluse ja samas kaasaskantavuse poolest ning sellel on palju konstruktsioonilisi täiustusi, mis muudavad selle kasutamise tõeliselt meelepäraseks. Suur kaasaskandmise käepide on nüüd integreeritud rumplikinnitusega ja  rumpel on  kokkukäiv, muutes mootori veelgi kompaktsemaks, mis on kasulik ka mootori hoiustamisel.

Tugipadi vertikaalseks hoiustamiseks

Sellel mootoril on ka teisi väga praktilisi täiustusi, mis muudavad ladustamise/hoiustamise lihtsamaks. Spetsiaalne aluspadi võimaldab hoida 8 hj mootorit vertikaalselt või lihtsalt tekil või põrandal pikali ning tänu kokkukäivale rumplile võite olla kindel, et teie päramootor võtab pardal või kodus garaažis vähem ruumi.

Veekanalite loputussüsteem

Kerge ligipääsuga esipaneeli pistik muudab soola ja mustuse väljapesemise jahutusvee kanalitest, ilma mootorit käivitamata, imelihtsaks - ühendage voolik ja ongi valmis. See on ka väga tõhus viis korrosiooni vähendamiseks ja päramootori eluea pikendamiseks.

Sõit madalas vees

Tänu Yamaha Shallow Water Drive'ile võite julgelt kalda poole liikuda. See lahendus pakub sõukruvile küllaldast kaitset ja võimaldab teil jõuda nii lähedale kui vaja, olenemata sellest, kas liigute üle häguse järve või kristallselge meremadaliku.

Ideaalne korrosioonivastane kaitse 

Soovite mootorit, millele saate loota - Yamaha päramootorid on tuntud oma vastupidavuse poolest, mis tähendab ka, et neil on ka kõrge jääkväärtus. Kui ainulaadne YDC-30 alumiiniumsulam kaitseb mootori välispinda, siis tsinkimine, esmaklassilise roostevaba terase kasutamine ja 5-kihiline välimine kattekiht pakuvad mootorile kauakestvat kaitset – nii seest kui väljastpoolt.

Hind

2 750.00 €

Garantii 5 aastat
Mootor 4-takti, 2-silindrit
Kubatuur 212 cm³
Võimsus 8,0hj (5,9kW) @ 5500rpm
Jahutus vesi
Toitesüsteem karburaator
Starter manuaalne
Juhtimine Rumpel
Käigud F/N/R
Jala trimm manuaalne
Voolu väljavõte 12V - 6A lisavarustusena
Jala pikkus S:431mm / L:558mm
Kütusepaak -
Lisa kütusepaak 12L + voolik standardis
Mootori kaal koos propelleriga F8FMHS: 40.0 kg / F8FMHL: 41.0 kg

Lisavarustus: https://www.yamaha-motor.eu/eu/en/accessories/marine/?product=140012&vpid=70a279ea-6065-4f09-b4b7-bb593b027441&lio=0

Kui ostad Yamaha, võid olla kindel, et saad suurepärase toote, mille puhul on tipptasemel kvaliteet ja usaldusväärsus standardvarustuses.

Küsi pakkumist, järelmaksu, Teid aitab müügikonsultant:

Ott Kopti Tel:+372 55537333 / e-mail: ott@yamaha.ee 
Maria Romanova tel.+372 58482199 maria@yamaha.ee
Lauri Lill Tel: +372 5016673 / e-mail: lauri@yamaha.ee

Kauba transport koju: https://www.yamahakeskus.ee/muuk

F8FMHL - 2860€ 

 • Ergonoomiline käigukang rumplil
 • Muudetav rumpliasend mugavamaks hoiustamiseks ja transportimiseks
 • Toestuspadi vertikaalseks hoiustamiseks 
 • Kompaktne ja tõhus disain
 • Märkimisväärne võimsus ja muljetavaldav pöördemoment
 • Suur käepide mootori kandmiseks
 • Valgustusvool standardvarustuses
 • Loputussüsteem mageveega pesemiseks
 • Madalvee sõiduvõimalus
 • Pööretepiiraja
 • Ülekande kaitsesüsteem
 • Madala õlirõhu hoiatus

Kompaktne ja kerge Yamaha F8F päramootor lükkab ümber väite, et väikese võimsusega neljataktilised on rasked ja ebamugavad. Uut F8F-i eristab lisaks vaiksele töötamishäälele, madalale vibratsioonile ja kütusesäästlikkusele ka juhtimise lihtsus - tänu rumplile, millele on nüüd paigaldatud tagurpidikäik. Uue rumpli suurenenud pikkus lisas ka kasutusmugavust - mootorit saab nüüd ühe käega juhtida. See tähendab, et ümbritsevale veealale ja õige liikumissuuna valimisele saab pöörata maksimaalset tähelepanu. F8F arsenalis on ka süsteem jahutuskanalite mageveega loputamiseks ja unikaalne kaitse erinevat tüüpi korrosiooni eest.