F9,9JMHS

https://www.yamaha-motor.eu/eu/en/marine-engines/versatile/pdp/9-9hp-2017/

Täiustatud rumpli käepideme disain ja juhtnupud

9,9 hj mudelil on kasutusel täiesti ergonoomiline rumpli käepideme ja juhtseadmete disain. Käepide on mugava pikkusega ja käigukang asub käepideme küljes ideaalselt käeulatuses, võimaldades enesekindlat ja pingevaba juhtimist. Kergesti kokkukäiv käepide muudab kandmise ja hoiustamise väga mugavaks.

Lihtne kaasas kanda

F9,9 on tuntud oma hea jõudluse ja samas kaasaskantavuse poolest ning sellel on palju konstruktsioonilisi täiustusi, mis muudavad selle kasutamise tõeliselt meelepäraseks. Suur kaasaskandmise käepide on nüüd integreeritud rumplikinnitusega ja rumpel on kokkukäiv, muutes mootori veelgi kompaktsemaks, mis on kasulik ka mootori hoiustamisel.

Tugipadi vertikaalseks hoiustamiseks

Sellel mootoril on ka teisi väga praktilisi täiustusi, mis muudavad ladustamise/hoiustamise lihtsamaks. Spetsiaalne aluspadi võimaldab hoida 8 hj mootorit vertikaalselt või lihtsalt tekil või põrandal pikali ning tänu kokkukäivale rumplile võite olla kindel, et teie päramootor võtab pardal või kodus garaažis vähem ruumi.

Veekanalite loputussüsteem

Kerge ligipääsuga esipaneeli pistik muudab soola ja mustuse väljapesemise jahutusvee kanalitest, ilma mootorit käivitamata, imelihtsaks - ühendage voolik ja ongi valmis. See on ka väga tõhus viis korrosiooni vähendamiseks ja päramootori eluea pikendamiseks.

Sõit madalas vees

Tänu Yamaha Shallow Water Drive'ile võite julgelt kalda poole liikuda. See lahendus pakub sõukruvile küllaldast kaitset ja võimaldab teil jõuda nii lähedale kui vaja, olenemata sellest, kas liigute üle häguse järve või kristallselge meremadaliku.

Ideaalne korrosioonivastane kaitse

Soovite mootorit, millele saate loota - Yamaha päramootorid on tuntud oma vastupidavuse poolest, mis tähendab ka, et neil on ka kõrge jääkväärtus. Kui ainulaadne YDC-30 alumiiniumsulam kaitseb mootori välispinda, siis tsinkimine, esmaklassilise roostevaba terase kasutamine ja 5-kihiline välimine kattekiht pakuvad mootorile kauakestvat kaitset – nii seest kui väljastpoolt.

Viimase põlvkonna mootori disain – tõhusus ja võimsus

F8 on väga kompaktne ja ülitõhus mootor, millel on kahesilindriline SOHC (single overhead nukkvõll) ehitus. Stiilne pealmine kate ja graafika tähistavad ka kõigi meie uusima põlvkonna mootorite kaasaegset disaini.

Hind

2 975.00 €

Garantii 5 aastat
Mootor 4-takti, 2-silindrit
Kubatuur 212 cm³
Võimsus 9,9hj (7,3kW) @ 5500rpm
Jahutus vesi
Toitesüsteem karburaator
Starter manuaalne (MH) / elektriline (E)
Juhtimine rumpel (MH) / distants (E)
Käigud F/N/R
Jala trimm manuaalne
Voolu väljavõte 12V - 6A lisavarustusena
Jala pikkus S:431mm / L:558mm
Kütusepaak -
Lisa kütusepaak 12L + voolik standardis
Mootori kaal koos propelleriga F9.9JMHS: 40.0 kg / F9.9JMHL: 41.0 kg / F9.9JEL:43.0 kg

Lisavarustus: https://www.yamaha-motor.eu/eu/en/accessories/marine/?product=35710&vpid=d2d5bc90-973f-495d-9203-42f00f51af3e&lio=0

Kui ostad Yamaha, võid olla kindel, et saad suurepärase toote, mille puhul on tipptasemel kvaliteet ja usaldusväärsus standardvarustuses.

Küsi pakkumist, järelmaksu, Teid aitab müügikonsultant:

Ott Kopti Tel:+372 55537333 / e-mail: ott@yamaha.ee 
Maria Romanova tel.+372 58482199 maria@yamaha.ee
Lauri Lill Tel: +372 5016673 / e-mail: lauri@yamaha.ee

Kauba transport koju: https://www.yamahakeskus.ee/muuk

F9,9JMHL - 3080€ 
F9,9JEL - 3425€ 

Erisused:

 • Suur, mugav käepide kandmiseks
 • Valgustusmähis standardvarustuses
 • Mageveega loputussüsteem
 • Shallow Water Drive 
 • Kiiruse seadistus
 • Madala õlirõhu hoiatus
 • Muudetav rumpliasend mugavamaks hoiustamiseks ja transportimiseks
 • Ergonoomiline käigukang rumplil
 • Kompaktne ja tõhus disain
 • Märkimisväärne võimsus ja muljetavaldav pöördemoment
 • Tugipadi vertikaalseks hoiustamiseks 

Kerge, aga võimas.

Vaikne hääl ja madal kütusekulu - need on omadused mis kõige paremini iseloomustavad YAMAHA F9,9J paadimootorit. CDI käivitussüsteem tähendab kindlat mootoristarti esimesest katsest. F-N-R (Edasi - Neutraal - Tagurpidi) käiguhoob rumplil teeb mootori kasutuse eriti mugavaks. Kerge F9,9J mootor sobib ideaalselt kalastamiseks või perega lõbusõiduks.