GP1800R SVHO

https://www.yamaha-motor.eu/eu/en/waverunners/sport/pdp/gp-svho-2024/

Ülim võidusõidu masin vee peal! Yamaha GP1800R SVHO on Yamaha sportlike veesõidukite liini lipulaev, millesse on Yamaha koondanud oma kõige uuemad tehnoloogiad. Mudel on varustatud ülivõimsa 1,8-liitrise turbomootoriga, pardal on täielik kaasaegse elektroonika pakett ning kõik see on koondatud kerge ja vastupidavast komposiitmaterjalist keskmise suurusega keresse. Samas on GP1800R SVHO vaatamata oma sportlikule iseloomule hea mitte ainult võidusõiduks, vaid ka igapäevaseks kasutamiseks, põnevaks ajaveetmiseks vetel.

Võidusõidust inspireeritud ergonoomika

GP tasakaalu ja stabiilsust on parandatud raskuskeskme langetamise ja tsentraliseerimisega ning nii istme kui ka täielikult reguleeritava võidusõidu stiilis juhtraua kujundusega. Koos ergonoomilise istumisasendi ja sügavamate jalaruumidega on tulemuseks hämmastav juhitavuse tase.

Kiire juurdepääsuga 4,3-tolline multifunktsionaalne värviekraan

Selge ja kergesti loetav ekraan aitab teil juhtida ja jälgida kõiki pardal olevaid süsteeme, kasutades seadme kõrval asuvaid kiirpääsunuppe. Siit saab sisestada ka tippkiiruse ja kiirenduse piiranguid – koos PIN-koodiga aktiveeritavat õppimise (L-režiim) ja turvaseadetega. Paneme uuenduslikuma tehnoloogia teie heaks tööle!

Võidusõidust inspireeritud pumba disain

Nii paremat kiirendust kui juhitavust pakkuv jugapump, tiivik ja sisselaskevõre on võetud kasutusele võidusõidul saavutatud suurepärastele kogemustele toetudes. Täiendav haardumine vee peal suurendab täpset juhitavust kõikides tingimustes.

Ülelaadimisega DOHC 16V 1812 cm³ mootor

4-silindriline DOHC 1,8-liitrine SVHO mootor on omas klassis suurima töömahuga, samas tänu meie pidevale uuendus- ja tootearenduse programmile on see äärmiselt kompaktne. Tulemuseks on hämmastav võimsus, kiirendus ja tohutu pöördemoment koos tõhususe ja ökonoomsusega.

Laiendatud tagumine platvorm ja veokonks

GP SVHO meeldib nii veespordifännidele kui ka kiirushuvilistele oma mugava kolmekohalise istme, suurte integreeritud peeglite, laiendatud tagumise platvormi ja suure pehme pardalemineku astmega ning tugeva ja praktilise veokonksuga. Mugavatele libisemiskindlatele Hydro-Turf mattidele on pärast ujumist hea astuda.

Kerge kere parima jõudluse tagamiseks

Tänu Yamaha ainulaadsele materjalitehnoloogiale NanoXcel2® muljetavaldavalt 18% kergem kui meie revolutsiooniline NanoXcel® – samas jäik ja tugev. See tehnoloogia aitab saavutada sensatsioonilist kiirendust, veelgi teravamat kurvi läbimist ja paremat stabiilsust suurel kiirusel.

Reguleeritav juhtraud

Kohandataval roolisüsteemil on juhtraud, mille kalle on reguleeritav. Juhtraua disain on kitsam, mis sai inspiratsiooni võidusõidust ning kasutusele võeti mugavad käepidemeid, et pakkuda sõitjale veelgi kindlamat juhtimistunnetust.

Suured ja praktilised panipaigad (114 liitrit)

Viimastel GP mudelitel on piisavalt ruumi, et saaksite kaasa võtta kõik, mida vajate. Lisaks suurele istmealusele ja vööri panipaikadele on olemas piisavalt suur ja mugav kindalaegas.

RiDE®-süsteem (tagurpidikäik koos intuitiivse aeglustuselektroonikaga)

Revolutsiooniline RiDE®-süsteem muudab teie sõidu nauditavaks, tuues igasse sõitjasse enesekindlustunde. Edasiliikumiseks ja kiirendamiseks tõmmake lihtsalt parempoolse käepideme gaasihooba – aeglustamiseks või tagurdamiseks tõmmake vasakpoolse käepideme hooba. Jah, see on tõesti nii lihtne!

Hind

26 700.00 €

Garantii 5 aastat
Aasta
Mootor 4-takti, 4-silindrit, 4-klappi
Kubatuur 1812cc
Võimsus 250hj
Kompressor on
Trimm on
Käigud F/N/R
Ride on
Sõitjate arv 1-3
Mõõdud PxLxK 3,35x1,24x1,20m
Kütusepaak 70L
Panipaiga maht 107,6L
Kere materjal NanoXcel2®
Netokaal 342kg

Kui ostad Yamaha, võid olla kindel, et saad suurepärase toote, mille puhul on tipptasemel kvaliteet ja usaldusväärsus standardvarustuses.

Küsi pakkumist, järelmaksu, Teid aitab müügikonsultant:

Ott Kopti Tel:+372 55537333 / e-mail: ott@yamaha.ee
Lauri Lill Tel: +372 5016673 / e-mail: lauri@yamaha.ee

Kauba transport koju: https://www.yamahakeskus.ee/muuk

Uue GP1800R SVHO Erisused:

 • NanoXcel2® kerematerjal - supertugev ja superkerge
 • Võistlusloomuga pump, impeller ja kopp
 • Automaatne trimm koos stardi ja kurvi kontrollsüsteemiga
 • Madal raskuskese - kurvid kiiremaks
 • Uus, kitsam iste ja juhtraud - suurem kontroll
 • Supercharged SVHO 1.8L, 4-silindriga, DOHC mootor
 • Revolutsiooniline RiDE süsteem
 • Uus, lihtsalt käsitletav MF 4.3” värviline ja puutetundlik displei
 • Elektrooniline trimm ja tagurpidi käik koos veojõukontrolliga (TCS)
 • Kaks kinnituspunkti GPS-i, või kaamera jaoks
 • Pikendatud platform, kaetud Hydro-Turf matiga
 • Veokonks

Tõsta oma adrenaliinitase üles muljetavaldava võidusõidust inspireeritud ikoonilise elava Deep Purplish Blue Metallic värvilahendusega GP SVHO-ga. Ülelaadimisega ülivõimsa 4-silindrilise SVHO mootoriga saavutate ekstreemsuse kõrgtaseme. Tänu kergele kerele, kitsale disainile ja kurvide läbimise täpsusele, pakub see mudel kompromissideta põnevust, lubades täieliku enesekindlusega laineid läbida.