F6DMHS

https://www.yamaha-motor.eu/eu/en/marine-engines/portable/pdp/b-6hp-2022/  

Viimase põlvkonna mootori disain – tõhusus ja võimsus

F6D on väga kompaktne ja ülitõhus mootor, millel on kahe silindriga SOHC (Single Overhead Camshaft) konfiguratsioon. Stiilne ülemine kate ja graafika peegeldavad ka kaasaegset disainilahendust, mida leidub kõigil meie uusima põlvkonna mootoritel.

Täiustatud käepideme disain ja juhtnupud

Mudeli F6D puhul on rumpli käepideme ja juhtseadmete puhul kasutatud täielikult ergonoomilist disainilahendust. Käepide on väga mugava pikkusega ja käigukang asub ideaalselt käepideme küljes, et tagada kindel ja pingevaba juhtimine. Kokkupandava käepideme paigutus teeb mootori kandmise ja hoiustamise väga mugavaks.

Padi vertikaalseks hoiuasendiks

Sellel mootoril on veel mõned väga praktilised täiustused, mis muudavad ladustamise imelihtsaks. Spetsiaalne tugipadi võimaldab hoida mootorit vertikaalselt, ning uue tagasiklapitava käepidemega võid olla kindel, et päramootor võtab vähem ruumi pardal või kodus.

Mageveega loputussüsteem

Mootori küljel olev pistik võimaldab teil soola ja mustuse hõlpsalt veekanalitest välja loputada, ilma et peaksite mootorit käivitama: ühendage lihtsalt voolik ja ongi valmis. See on väga tõhus viis korrosiooni vähendamiseks ja päramootori eluea pikendamiseks.

Shallow Water Drive süsteem

Kruiisige enesekindlalt kalda poole tänu Yamaha Shallow Water Drive süsteemile. See pakub teie sõukruvile küllaldast kaitset ja võimaldab jõuda nii lähedale kaldale kui vaja, olenemata sellest, kas sõidate mööda tumeveega järve või kristallselgeid meremadalikke.

Yamaha korrosioonivastane kaitse

Teil on vaja mootorit, mida võite usaldada ja Yamaha päramootorid on tuntud oma vastupidavuse poolest, mis tähendab ka, et neil on kõrge väärtus. Kui ainulaadne YDC-30 alumiiniumsulam kaitseb mootori välisosi, siis tsinkkate, kvaliteetne roostevaba teras ja 5-kihiline väliskate pakuvad kauakestvat kaitset nii seest kui väljastpoolt.

Hind

2 515.00 €

Garantii 5 aastat
Mootor 4-takti, 2-silindrit
Kubatuur 212 cm³
Võimsus 6hj (4,4kW) @ 5500rpm
Jahutus vesi
Toitesüsteem karburaator
Starter manuaalne
Juhtimine Rumpel
Käigud F/N/R
Jala trimm manuaalne
Voolu väljavõte -
Jala pikkus S:431mm / L:558mm
Lisa kütusepaak 12L + voolik -
Mootori kaal koos propelleriga S: 38kg / L:41kg

Lisavarustus: https://www.yamaha-motor.eu/eu/en/marine-engines/portable/pdp/b-6hp-2022/

F6DMHL hinnaga 2625€ 

Kui ostad Yamaha, võid olla kindel, et saad suurepärase toote, mille puhul on tipptasemel kvaliteet ja usaldusväärsus standardvarustuses.

Küsi pakkumist, järelmaksu, Teid aitab müügikonsultant:

Ott Kopti T:+372 55537333 / e-mail: ott@yamaha.ee
Maria Romanova tel.+372 58482199 maria@yamaha.ee
Lauri Lill T:+372 5016673 / e-mail: lauri@yamaha.ee 

Kauba transport koju: https://www.yamahakeskus.ee/muuk

Nautige meie kaasaegse, kompaktse ja tõhusa 2-silindrilise 212-kuubikulise mootori erakordselt sujuvat jõudlust, mis pakub rohket võimsust ja muljetavaldavat pöördemomenti. Teil on kogu vajalik jõud koos tehnoloogiaga, mis muudavad täpse käsitsemise lihtsaks.