XSR900

https://www.yamaha-motor.eu/eu/en/motorcycles/sport-heritage/pdp/xsr900-2024/

Ajalooline Yamaha võidusõidu disain

XSR900 ehe ja eesmärgipärane disain pakub ainulaadset segu ajatust sportstiilist ja viidetest Yamaha legendaarsetele 1980ndate Deltabox-raamiga võidusõiduratastele. Selle tõelist retrostiili rõhutavad detailid nagu cafe-stiilis kühmuga istmekuju ja võidusõidu inspiratsiooniga kütusepaak ning minimalistlikud avadega küljepaneelid ja ,,peidetud,, tagatuli.

Kvaliteetne viimistlus ja parimad materjalid

XSR900 kasutab läbivalt kvaliteetseid materjale. Olgu tegu tipptasemel juhikoha viimistlusega, puuritud kahvlikatetega ja alumiiniumist jalaraudadega, kahevärvilise topeltõmblusega istmega, võidusõidu inspiratsiooniga detailidega nagu kiirvabastusklambrid ja kokkuklapitavad kaasreisija jalatoed – selle kvaliteetse pärandratta välimus tekitab pikaajalise omamise uhke tunde. 

Paindlik ja lõdvestav sõiduasend

Selle erakordse võidusõidu pärandiga mootorratta ergonoomika pakub sulle kogu vajalikku paindlikkust ja mitmekülgsust, mida vajad erinevate sõidustiilide jaoks – sportlik, linnasõit või lõdvestav pikem reis. Sõiduasend, mis eelistab pisut tagapool olemist ja lai reguleeritav juhtrauad annavad rattale eheda rotsteri tunnetuse – lõdvestav jalgade asend koos kühmtoetusega istmega, millesse saab lausa sulanduda, tagavad mugava ja turvalise sõiduelamuse.

Iseloomulik XSR täis-LED-valgustus

XSR900-l on täis-LED-valgustus koos kaheosalise peaprojektori ja poolümara gabariiditulega, mis on kokku kujundatud ümmarguse retroefektiga esilaternana. ,,Peidetud,, tagatulel on suitsune klaas, mis rõhutab ratta puhast ja ajatut välimust, ning kompaktsed ja eredad LED-suunatuled täiustavad tervikpilti.

Ajaloolise värvi tänapäevane lahendus

XSR900 on austuseavaldus minevikule, kasutades ajaloolistele Yamaha võidusõiduratstele viitavaid värve ja graafikat. Valik ,,Legend Red,, on Yamaha ühe populaarseima rallivärvide lahenduse tänapäevane tõlgendus, mis rõhutab asjaolu, et 1980ndate ajastu jõudlus ja disainieesmärgid mõjutavad kindlalt veel ka tänapäeva – selle vaieldamatu tõend on Deltabox-šassii.

Tipptasemel pidurid ja vedrustus

XSR900 tehniliste lahenduste juures pole tehtud ühtki kompromissi – nende hulka kuuluvad Brembo radiaalne peasilinder ja 298 mm eesmised topeltkettad, mis tagavad tugeva pidurdusjõu ja täpse juhitavuse. Täielikult reguleeritav USD-esikahvel ja liigendtüüpi tagavedrustuse süsteemi on vastavalt vajadustele lihtne seadistada ning Yamaha uusimad ülikerged Spinforged veljed vähendavad kaalu ratta tõhusama reageerimise jaoks.

Arenenud elektroonilised juhiabisüsteemid

XSR900 täiustatud elektroonika keskmes on R1-st tuletatud 6-teljeline inertsimõõtmisseade (IMU), mis juhib erinevates oludes sõitmise jaoks kallet tunnetavat veojõukontrolli, libisemiskontrolli süsteemi (SCS) ja esiratta LIFt-kontrollsüsteemi (LIF). Režiime saab valida ja juhtida värvilise TFT-näidiku kaudu.

Mitmekülgne suure pöördemomendiga EU5 CP3 890 cm³ mootor

Yamaha 890 cm³ CP3 mootor sobib täiuslikult XSR900 sportliku ja mitmekülgse Deltabox-šassiiga. Kõrget lineaarset pöördemomenti tekitav sujuv ja hästijuhitav 3-silindriline reasmootor võimaldab liikuda igasuguse soovitud sõidustiiliga. Anna kõvasti gaasi meeliülendava adrenaliinilaksu saavutamiseks või lase end vedada madalatel pööretel ja kõrgema käiguga kui soovid võtta rahulikult. Ja XSR900 erihäälestusega väljalaskeheliga on iga sõit nauding kõrvadele. Jõud või lõdvestumine – valik on sinu!

Kerge Deltabox šassii, pikk õõtshark

Esmalt Yamaha võidusõidurataste jaoks 1980ndatel väljatöötatud Yamaha Deltabox-raami disain on tuntud oma tugevuse ja kerguse kombinatsiooni poolest. XSR900 kasutab Deltabox-raami uusimat versiooni, millel on erineva paksusega seinad, mis annavad rattale häälestatud jäikuse, et juhitavus oleks sportlik ja täpne, tõhusama tunnetuse ja tagasisidega. Uus pikem õõtshark annab rattale relax-i ja kindla haardega tunnetuse, mis sobib ratta mitmekülgse iseloomuga.

QSS, kiirusehoidik, A&S-sidur

XSR900 tehnilised lahendused on standardina tipptasemel, nende hulka kuulub käikude sidurita üles- ja allavahetamise süsteem Quick Shift System ning Assist & Slipper ehk A&S-sidur, mis annab aeglustamisel šassii üle parema kontrolli. Tempomaat on ideaalne, kui tahad lõdvestuda.

Hind

11 850.00 €

Garantii 2 aastat
Mootor 4-takti, 3-silindrit, 4-klappi
Kubatuur 889cc
Jahutus Vedelik
Võimsus 119hj (87,5kW) @ 10000rpm
Väändemoment 93Nm @ 7000rpm
Toitesüsteem sissepritse
Ülekanne / käike kett / 6-käiku
Rehvid ees / taga 120/70R17 / 180/55R17
Pidurid ees / taga 2-ketast 298mm / ketas 245mm
Istme kõrgus 810mm
Kütusepaak 14L
Mõõdud PxLxK 2155x860x1155mm
Täiskaal 193kg

Kui ostad Yamaha, võid olla kindel, et saad suurepärase toote, mille puhul on tipptasemel kvaliteet ja usaldusväärsus standardvarustuses.

Küsi pakkumist, järelmaksu, Teid aitab müügikonsultant:

Ott Kopti Tel:+372 55537333 / e-mail: ott@yamaha.ee
Lauri Lill Tel: +372 5016673 / e-mail: lauri@yamaha.ee

Kauba transport koju: https://www.yamahakeskus.ee/muuk

  • Ajalooline Yamaha võidusõidudisain
  • Kvaliteetsed osad ja esmaklassilised materjalid
  • Pingevaba sõiduasend
  • XSR retrostiilis LED valgustus
  • Kaasaegselt viimistletud klassikaline stiil
  • Suure jõudlusega pidurid ja vedrustus
  • Kõrgtehnoloogilised elektroonilised juhtimissüsteemid
  • 889cc EU5 CP3 suure väändemomendiga mootor
  • Kerge Deltaboxi stiilis šassii ja pikk õõtshoob
  • QSS, püsikiiruse hoidja, A&S sidur

XSR900 säilitab oma hea iseloomu igal teel. Olgu tegemist järskude kurvidega või kiire sirgega, XSR900 tunneb end alati koduselt, toimides mõlemas olukorras suurepäraselt. Mootorratas on varustatud moodsaima elektroonikaga, mis annab igale sõitjale kõrge kindlustunde igas olukorras. Tänu käiguvahetust abistavale QuickShifter-ile ja mugavale püsikiiruse hoidjale saate selle kolmesilindrilise muskelmasinaga sõita mis tahes teile sobivas režiimis – rahulikult ja lõdvestunult või kiirendavalt sportlikult.
Ärge laske end petta XSR900 vanamoodsast välimusest, sest selle 80ndate sportratta all peitub tõsine tipptehnoloogia. XSR900 on varustatud uue põlvkonna 889cc EU5 CP3 suure pöördemomendiga jõuallikaga, kerge Deltaboxi stiilis šassiiga, Brembo radiaalpidurisilindriga, ülikergete velgedega ja täielikult reguleeritava vedrustusega.
Sport Heritage sarja tipuna on XSR900 ülim tõestus Faster Sonsi filosoofia toimimisest. See kõrgtehnoloogiline mootorratas, mis on inspireeritud paljudest Yamaha ikoonilistest ja ajaloolistest mudelitest, on elav tõend aastakümneid väldanud intensiivsest uurimis ja arendustegevusest.