Laste ATV YFZ50

https://www.yamaha-motor.eu/eu/en/atv-side-by-side/sport/pdp/yfz50-2024/

Kompaktne kere rallisõiduki YFZ450R ilmega

YFZ50 on varustatud kompaktse kerega, mis on mõeldud 6–9-aastastele sõitjatele. Painduvatel plastpaneelidel on turvalisuse suurendamiseks siledad servad ning avar sõiduasend mahutab erinevas vanuses/suuruses lapsi. See näeb välja täpselt nagu Yamaha rallisõiduk YFZ450R ning sellega täituvad laste unistused!

Hõlbus kasutamine ja mõnus sõitmine

Kõik YFZ50 puhul on kujundatud hõlpsaks kasutamiseks ja mõnusaks sõitmiseks. Juhtrauale kinnitatud pidurihoovad töötavad samamoodi nagu jalgrattal, tekitades sõitjatel kohe koduse tunde ning kiireks ja lihtsaks käivitamiseks on olemas ka elektriline käivitus. Täisautomaatse CVT-kiilrihmkäigukastiga YFZ50 on lihtne kasutamises.

Vanemliku kontrolli turvafunktsioonid

YFZ50 on konstrueeritud nii, et anda vanematele täielik kontroll selle üle, kuidas laps sõidab. Gaasipiiraja kruvi reguleerib kiirendust ja maksimumkiirust vastavalt igale oskustasemele, samal ajal kui elektroonilist piirajat saab lülitada mootori pöörete arvu piiramiseks ning köislülitile kinnitatud pael võimaldab vanematel vajaduse korral mootori koheselt välja lülitada.

Vähese hooldusvajadusega konstruktsioon

YFZ50 on konstrueeritud pakkuma tervele perele tundideviisi rõõmu ja seetõttu oleme kindlustanud, et selle omamine ja hooldamine on lihtne – isegi nendel vanematel, kellel pole varasemaid kogemusi ATV-dega. Automaatkäigukast tähendab, et sidurit pole vaja reguleerida, ning õhufiltrit saab kontrollida ja puhastada ilma, et oleks vaja tööriistu. Lihtsalt sõida ja naudi!

Töökindel 49 cm³ mootor automaatkäigukastiga

Seda algtaseme ATV-d veab õhkjahutusega 49 cm³ SOHC 4-taktiline mootor, mis pakub pehmet, töökindlat ja juhitavat jõudlust, mis teeb sellest ideaalse valiku noortele algtaseme sõitjate jaoks. Mootor, mis on varustatud vähest hooldust vajava automaatse CVT-kiilrihmkäigukastiga, suudab pakkuda tundideviisi rõõmu.

Lihtne transportida

Vaid 1250 mm pikkune ja 820 mm laiune kompaktne YFZ50 mahub hõlpsasti väikebussi, pikapi ja isegi reisimiseks mõeldud autole bagaziruumi, muutes selle harjutusrajale või väljakule transportimise hõlpsaks. Seisupidur ei lase transportimisel ATV-l liikuda ning tagumine käepide ja eesmine kaitseraud hõlbustavad peale- ja mahalaadimist.

Hind

3 040.00 €

Garantii 2 aastat
Mootor 4-takti, 1-silinder, 2-klappi
Kubatuur 49,4cc
Jahutus õhk
Toitesüsteem V12x1
Starter elektriline / manuaalne
Ülekanne automaat / variaator
Veovalem 2x4
Pidurid ees / taga trummel / trummel
Rehvid ees / taga 16x6,5-7 / 16x7-7
Mõõdud PxLxK 1250 x 820 x 770mm
Kaal 93 kg
Istme kõrgus 585mm
Roolivõimendi -
Teljevahe 830mm
Kütusepaak 5,8L
Kliirens 288mm

Kui ostad Yamaha, võid olla kindel, et saad suurepärase toote, mille puhul on tipptasemel kvaliteet ja usaldusväärsus standardvarustuses.

Küsi pakkumist, järelmaksu, Teid aitab müügikonsultant:

Ott Kopti Tel:+372 55537333 / e-mail: ott@yamaha.ee 
Maria Romanova +372 58039743 maria@yamaha.ee
Lauri Lill Tel: +372 5016673 / e-mail: lauri@yamaha.ee

Kauba transport koju: https://www.yamahakeskus.ee/muuk

Soovitatav vanusele 5 - 9a

Erisused: 

 • Elektristarter ja kick-starteri võimalus
 • 49cc õhkjahutusega 4-t mootor
 • Seadistatav kiirusepiiraja
 • Sportlik välimus, sarnasus Yamaha suurtemate SportATV-dega
 • Sobib lastele vanuses 5 - 9a
 • Hädaolukorra STOP seade
 • CVT automaat
 • Lihtne kasutada, lõbus juhtida
 • Yamaha kõrge kvaliteet ja maine
 • Seisupidur
 • Ideaalne lastele sõidu õppimiseks

Väike suuruselt, suur lõbustaja.

Kompaktse kerega, lihtne kasutada on Yamaha YFZ50 sobiv ATV millega lapsel sõidukogemust saada. Sobides hästi lastele vanuses 5-9a. on Yamaha YFZ50 varustatud mitme turvalisust tagava seadmega, näiteks seadistatav kiirusepiiraja ja hädaolukorra STOP süsteem on standardis. YFZ50 on paljude laste soov ja unistus!
Ohutus on esikohal ja YFZ50-l on hulk funktsioone, mis annavad vanematele hea kontrollivõimaluse. Kiirust saab piirata gaasipiirikuga ja pöörete piirajaga ja lülitile kinnitatud paelast saab mootori vajadusel koheselt välja lülitada.
Sellega on lõbus sõita, seda on lihtne kasutada ja hooldada – Yamaha YFZ50 on õige valik vastutustundlikule täiskasvanule – ja tänu rallisõidukist YFZ450R inspireeritud ilmele on see mini-ATV kindlasti iga lapse suurimaid soove!