YFM700R SE

https://www.yamaha-motor.eu/eu/en/atv-side-by-side/sport/pdp/yfm700r-se-2024/

Suur võimsus ja pöördemoment

Yamaha 4-taktilised ATV-d pakuvad suurt pöördemomenti juba madalatel mootoripööretel, mis tagab maastikul meeldiva veojõu isegi rasketes tingimustes. YFM700R mootor toodab suurt võimsust ja pöördemomenti ning selle kütuse sissepritsesüsteem suurendab kütusesäästlikkust ja vähendab heitgaase.

Ülimalt vastupidav hübriidšassii

Kaasaegne hübriidšassii, mis pakub tugevust igasugustele põrutustele või löökidele, ühendab endas terasest esiosa ja alumiiniumist tagaosa. Mugavaks ja kontrollitud käsitsemiseks on kerge valualumiiniumist tagumine õõts koos reguleeritava amortisaatoriga optimeeritud summutusseadetega.

5-käiguline käigukast koos tagurpidikäiguga

Võimsa mootori märkimisväärse jõudluspotentsiaali optimeerimiseks on YFM700R-il 5-käiguline käigukast. Olenemata maastikust, töökindel käigukast ja sujuv mitme plaadiga sidur tagavad sõitjale täieliku sõidukontrolli, samas tagurpidikäik annab juhile rasketes oludes täiendava manööverdusvõime.

Reguleeritav vedrustus

Pika käiguga esivedrustusel on KYB Piggyback amortisaatorid ees ja taga, nii suurel kui ka madalal kiirusel täielikult reguleeritava kompressiooniga ja ühekäigulise tagasilöögiga. Saate kohandada vedrustust vastavalt oma sõiduvajadustele igat tüüpi pindadel. Suure läbimõõduga 22-tollised esirehvid neelavad konarusi ja tagavad täpse juhitavuse.

Kerged alumiiniumveljed ja pidurisadulad

Alumiiniuveljed ja kompaktsed pidurisadulad aitavad kaasa YFM700R SE väikesele ,,vedrustuseta,, kaalule, mille tulemuseks on hästitundlik vedrustus. Ventileeritavatel ketastel töötavad 2-kolvilised esipidurisadulad koos YFZ450R-tüüpi 2-kolvilise tagumise pidurisadulaga tagavad sujuva ja kontrollitud pidurdusjõu enesekindlaks sõiduks.

Ergonoomiline disain

ATV juhtimine on põnev füüsiline tegevus, mis nõuab erinevate kehalihaste ütset kasutamist. Yamaha ATV-sid on lihtne kasutada ja need on mugavad erineva kehaehitusega inimestele. Esiosa disain pakub piisavalt põlveruumi keha paremaks liigutamiseks, säilitades samal ajal YFM700R SE agressiivse ja voolujoonelise stiili.

Eriväljaanne

Võidusõidule keskendunud YFM700R SE-l on eksklusiivne hulk jõudlust parandavaid seadmeid, sealhulgas suure survetaluvusega silindripea, võidusõidule orjenteeritud kütusesüsteem ja kõrge tõstevõimega nukkvõll. Kõrgtugevast terasest esimeste ülemiste A-õõtshoobade ja täielikult reguleeritavate esiamortisaatoritega on see kõrgtehnoloogiline ATV valmis radasid ja maastikke vallutama!

Hind

12 980.00 €

Garantii 1 aasta
Amordikäik: ees / taga
Mootor 4-takti, 1-silinder, 4-klappi
Kubatuur 686cc
Jahutus vedelik
Toitesüsteem sissepritse
Starter elektriline
Diferentsiaalilukk -
Ülekanne / käike kett / 5-käiku + reevers
Veovalem 2x4
Pidurid ees / taga hüdr. ketaspidurid / hüdr. ketaspidur
Rehvid ees / taga 21x7-10 / 20x10-9
Mõõdud PxLxK 2070 x 1230 x 1253mm
Istme kõrgus 860mm
Roolivõimendi elektriline
Teljevahe 1280mm
Kütusepaak 11L
Kliirens 288mm

Kui ostad Yamaha, võid olla kindel, et saad suurepärase toote, mille puhul on tipptasemel kvaliteet ja usaldusväärsus standardvarustuses.

Küsi pakkumist, järelmaksu, Teid aitab müügikonsultant:

Ott Kopti Tel:+372 55537333 / e-mail: ott@yamaha.ee 
Maria Romanova +372 58039743 maria@yamaha.ee
Lauri Lill Tel: +372 5016673 / e-mail: lauri@yamaha.ee

Kauba transport koju: https://www.yamahakeskus.ee/muuk

◾ Kõrgtehnoloogiline võidusõiduks aretatud 686 cm3 mootor
◾Suur jõudlus optimeeritud kütusekuluga
◾Tugev ja kerge hübriidne alumiinium/terasraam
◾Suured 22-tollised esirehvid
◾Alumiiniumkomponendid vähendamaks massi
◾5-käiguline + tagurpidikäiguga käigukast
◾Informatiivsed hõlpsasti loetavad LED-näidikud,
   nupust el.start
◾Mugav sõiduasend
◾Ehitatud kompromissideta

Siin kohtub sportlik sõidustiil võidusõiduga. YFM700R SE hämmastav võimsus ja täpne juhitavus tagavad adrenaliinirohke kogemuse igat tüüpi maastikul. Ja kui olete kaasahaaratud, näitab see võidusõiduquad teile, mida #DRIVENBYVICTORY tegelikult tähendab.
Pööretemaias 4-taktiline 686 cc mootor omab rida funktsioone, mis tõstavad võimsust äkiliseks kiirendamiseks. Samas on see mootor küllaltki ökonoomne, et tankimisvajadus ei oleks liiga sage.
YFM700R vedrustus loob kindlustunde, andes head tagasisidet juhile ükskõik millisel maastikul sõites. Hästi balanseeritud šassi koostöös võimsa mootoriga garanteerib huvitava off-road sõidukogemuse.