YZF-R125

https://www.yamaha-motor.eu/eu/en/motorcycles/supersport/pdp/r125-2024/

R1-st inspireeritud 5-tollised TFT-näidikud

R1-st inspireeritud 5-tollised TFT-näidikud annavad sulle selge ülevaate ja rõhutavad R125 kvaliteetset olemust ja oma klassi parimaid tehnilisi näitajaid. Valige vastavalt oludele tänavasõiduks või võidusõidurajale sobiv ekraaniteema – ning valige oma sõidustiilile ja isiklikele eelistustele vastav programmeeritav kerge käiguvahetuse p/min vahemik.

Nutitelefoniga ühendamine

R125-ga sõitmisel on lihtne olla ühenduses, kui ühendate oma nutitelefoni Bluetooth®-i kaudu selle TFT-näidikutega. Lihtsalt laadige oma nutitelefoni tasuta rakendus Yamaha MyRide, et näha sissetulevate kõnede ja tekstsõnumite teavitusi ning nutitelefoni akuseisundit uue 5-tollise TFT-ekraani ülaosas. 

R1-tüüpi juhtraua kinnitus ja lülitid

Kõik R125-s on loodud, et pakkuda sulle ülimat Supersport-sõidukogemust. Yamaha MotoGP® mootorrattastelt inspiratsiooni saanud juhikohal on kvaliteetne R1-tüüpi juhtrauakinnitus ja R1-lt jäljendatud parempoolne lülitiplokk.

R7-st inspireeritud LED-esituled ja gabariidituled

Võimas ja kompaktne tsentraalne LED-esituli, mis asub M1 MotoGP® stiilis nina keskosas, rõhutab R125 suure ratta hoiakut. Sellest R7-stiili LED-seisutuledega ilmest lausa õhkub ehedat R-seeria DNA-d.

Dünaamiline järgmise generatsiooni Yamaha Racing disain

Yamaha võidukatest ringrajaratastest inspireeritud R125 järgmise põlvkonna aerodünaamiline kere annab sellele kergele Superspordile domineeriva suure ratta välimuse ja tunnetuse. Agressiivsel R-seeria ilmel on M-kujuline nina, mis on inspireeritud M1 MotoGP® rattast, et rõhutada selle võidusõidupärandit, ning järgmise põlvkonna Icon Blue ja Tech Blacki värvid koos dünaamilise graafikaga tõstavad esile ratta tipptasemel viimistluse.

Veojõukontroll

R125 TCS annab järsul kiirendamisel kontrolli tõhusalt sõitja kätte, vähendades tagaratta veojõudu, kui tuvastatakse libisemise oht. Mootorratta kvaliteetsete tehniliste lahenduste hulgas on Assist & Slipper sidur, et aeglustamine toimuks stabiilselt. Ja R125-l on võimalus paigaldada kiire käiguvahetussüsteem (QSS) käikude üles vahetamise jaoks.

Suure pöördemomendiga 125 cm³ EURO5 4-taktiline mootor VVA-ga

R125 suure pöördemomendiga 125 cm³ 4-taktiline mootor tekitab 11 kW (15 hj)  9000 p/min, kasutades suuri sissevõtu- ja väljalaskeklappe ning kompaktset sisepõlemiskambrit muljetavaldava kiirenduse saavutamiseks. Ratta jõudlust võimendav Variable Valve Actuation (VVA) süsteem optimeerib klappide ajastust, et tagada hea pöördemoment ja võimas reageerimine kogu pööretevahemiku ulatuses – ja sportlik heitgaasisüsteem kõlab suurepäraselt igal kiirusel!

Tipptasemel vedrustus

Nagu kõikidel Yamaha R-seeria ratastel, on ka R125-l olemas tipptasemel vedrustus. 41 mm KYB ümberpööratud asendis esikahvel annab ideaalse põrutuste summutamise ja juhtimise stabiilsuse tasakaalu – samas kui tagumine liigendtüüpi vedrustussüsteem on loodud hoidma ratast kindlalt teel, võimaldades seejuures väga mugavalt sõita.

Deltabox-raam ja alumiiniumist õõtshark

Yamaha võidusõiduaretusega Deltabox-raami disain on R-seeria Supersport-tehnoloogia tunnuselement ning selle madala kaalu ja kõrge jäikuse kombinatsioon tagab nobeda ja stabiilse juhitavuse. Kvaliteetse esi- ja tagavedrustusega ning lühikese alumiiniumõõtshargiga tipptasemel šassii võimaldab nautida kerge Superspordiga kiiret sõitu.

Suurepärased pidurid

R125 pidurisüsteemid toimivad ülitõhusalt, kuna kasutatakse 292 mm ujuvat eesmist ketast ja 220 mm tagumist ketast. Sellel keerukal pidurikonfiguratsioonil on 2 kolviga radiaalkinnitusega eesmine pidurisadul ning kerged esi- ja tagakettad võimsa ja agressiivse peatamise tarvis.

Lai 140 Michelin Pilot Street tagarehv

Tugeva R-seeria DNA rõhutamiseks on R125-l Michelin Pilot Street lai 140/70-17 tagarehv, see tagab kurvivõtul suurepärase stabiilsuse ja kindlustunde. Hea haarde ja vastupidavuse tasakaaluga supersport-stiilis rehv aitab sul optimeerida mootori laia võimsusvahemiku potentsiaali – ja rehvi lai mõõt rõhutab ratta R-seeriasse kuulumist.

Sportlik sõiduasend

Lisaks M1-stiilis MotoGP®-st inspireeritud juhikohale on R125-l olemas ka 2-osaline sõitja ja reisija iste, millel on vahtpolster, et sõit oleks mugav. Optimeeritud juhtraua asendiga ja saledajoonelise kütusepaagiga, millel on süvendatud põlvedega haaramise alad, alumiiniumist kaassõitja jalatugedega R125 ergonoomika annab tulemuseks tasakaalustatud sõidukogemuse, mis on nii sportlik kui ka mugav.

Hind

5 990.00 €

Garantii 2 aastat
Mootor 4-takti, 1-silinder
Kubatuur 124,7cc
Jahutus Vedelik
Võimsus 15hj
Väändemoment 12,4Nm
Toitesüsteem sissepritse
Ülekanne / käike kett / 6-käiku
Rehvid ees / taga 100/80R17 / 140/70R17
Pidurid ees / taga ketas/ketas
Istme kõrgus 825mm
Kütusepaak 11,5L
Mõõdud PxLxK 1990x755x1140mm

Kui ostad Yamaha, võid olla kindel, et saad suurepärase toote, mille puhul on tipptasemel kvaliteet ja usaldusväärsus standardvarustuses.

Küsi pakkumist, järelmaksu, Teid aitab müügikonsultant:

Ott Kopti Tel:+372 55537333 / e-mail: ott@yamaha.ee
Lauri Lill Tel: +372 5016673 / e-mail: lauri@yamaha.ee

Kauba transport koju: https://www.yamahakeskus.ee/muuk

A1 kategooria

Erisused:

 • Kõrgtehnoloogiline 125cc EU5 mootor
 • Kõrge kütuse põlemistõhusus sujuva võimsuse tagamiseks
 • Kompaktne Deltabox raam
 • Kerge alumiiniumist õõtshark
 • (A&S) sidur
 • Stiilne R-seeria esikondel topelt LED-esitulega
 • 11-liitrine R-seeria stiilis kütusepaak
 • M1 MotoGP inspireeritud kokpit
 • LCD-näidikud
 • Mugav ergonoomika
 • Lai tagarehv
 • Tõhusad pidurid, ABS, TCS 
 • Nutitelefoni ühenduvus

Yamaha R-seeria algab siit! Ilusaim ja stiilseim 125cc bike turul. 4-taktiline sissepritsega vedelikjahutusega mootor tagab hea kiirenduse ja ökonoomse sõidu. Suurima väändemomendiga mootor omas klassis (kuni 11kW). Kui oled 16a vanune ja unistad Yamaha superbike-dest, siis R125 ongi just esimeseks sammuks. Legendaarse R-seeria väikseim esindaja. See märkimisväärne mootorratas on arendatud kasutades samu uusimaid tehnoloogijaid mis on kuulsaks teinud Yamaha R-seeria suuremad esindajad nagu R-6 ja R-1.