Wolverine® R-Max2 SE 1000 (valikus ka tänavalegaalne)

Võimas reas-kahesilindriline mootor

999 cm3, DOHC, 8-klapilise, paralleelse kahesilindrilise mootori vapustav võimsus tagab oma klassi juhtiva ülisujuva jõudluse kogu võimsusvahemikus – punase joonega alles 8500 p/min juures tagab see sõiduk alati agressiivse ja meeleoluka sõidu. Täieliku meelerahu tagamiseks on legendaarne vastupidavus ja töökindlus iga Yamaha mootori tunnuseks.

Väljakutsuv ja agressiivne SE stiil

Selle SE mudeli ainulaadne iseloom kumab kõigest läbi, ühendades uue taseme võime väljakutsuva välimusega tänu erilisele värvilahendusele, agressiivsele esiosa disainile ja vastupidavatele rehvidele. ,,Varjatud,, eesmised LED-tuled ja "kurja silma" kujunduses gabariidituled toonitavad sõduki eripära, LED-taga-, piduri- ja tagurdustuled tagavad suurepärase nähtavuse.

Täiustatud, mugavusele keskendunud vedrustus

Tugev vedrustus on loodud pakkuma suurepärast juhitavust: maksimaalne vedrustuse ulatus ja pehmus madalal kiirusel, tasakaalustatud tunne radadel sõitmisel ja jäikus suuremal kiirusel agressiivselt sõites. Laia kaarega A-õõtshoovad koos kergesti reguleeritavate eesmiste ja tagumiste FOX-amortisaatoritega aitavad luua ideaalse seadistuse.

3 sõidurežiimi 

Yamaha kiibiga juhitav gaasihoob (YCC-T) töötab koos Ultramatic® käigukasti ja On-Command süsteemidega, et tagada täiuslik võimsus igas olukorras, kasutades 3-positsioonilist D-režiimi (sõidurežiimi) juhtseadet. Valige sportrežiim avaratel väljadel meeleolukaks sõitmiseks, Rajarežiim lõbusaks ja pingevabaks sõiduks või roomamisrežiim aeglaste, raskete olude jaoks, nagu näiteks üle kivide ronimine.

Stiilne sisevalgustus

Hämaras sõitmine pakub erilist naudingut mudeliga Special Edition, millel on läbimõeldud interjööri valgustuspakett koos põranda- ja konsoolivalgustusega, kergesti leitavad sinise LED-valgustusega lülitid ja näidikud, mis on samuti sinise taustavalgustusega. See tipptasemel disainilahendus lisab autokvaliteediga kokpiti atraktiivset õhkkonda.

Sündinud, et tulla toime ekstreemse maastikuga

Paljud erifunktsioonid tagavad selle masina uskumatu maastikuvõime – 3-asendiline D-režiimi juhtseade ning Ultramatic® ja On-Command süsteemid tagavad täiusliku tasakaalu mootoriga pidurdamise ja jõuülekande vahel, raam on tugevdatud, et tagada kindel ja vastupidav tunne ja šassii on sobitatud kõrgetasemelise vedrustusega, et koos tagada maksimaalne tugevus.

Mitmekülgsed kaubavedamise võimalused

Wolverine ® RMAX™2 SE 1000 mudelitel on hõlpsaks kauba transportimiseks kallutatav laadimisplatvorm mis lihtsustab tööd. Hüdraulikasüsteemi ja turvalise riivsüsteemiga lavats talub kuni 272 kg raskust ning sellel on mitu terasest kinnituspunkti kauba või tarvikute kinnitamiseks. Lisage standardse 2-tollise vastuvõtja kaudu 907 kg pukseerimisvõimet ja Wolverine on alati valmis tööle asuma.

Premium esikaitseraud

Mitmeosaline eesmine põrkeraud annab Wolverine RMAX2® 1000 SE-le väga stiilse välimuse. Kahe terasest kinnituspunktiga haagise vedamise tarvis, tehases paigaldatud WARN® VRX 4500 vintsi, tugevdatud karterikaitsmega saate täieliku kindlustundega vastu võtta ka kõige raskema maastiku.

Vastupidavus, millele võite loota

Oma spetsiaalsete detailidega ja tugeva, kõrge ehituskvaliteediga pakub see sõiduk tõelist kindlustunnet oma omanikule. Näiteks on sõidukis kasutusel süsinikterasest esidiferentsiaal ja tagumine ülekanne; suured DAC (Double Angular Contact) rattalaagrid; sepistatud õõtsvarraste lingid; laiad A-õõtsad – see nimistu on pikk ja nii ka teie tulevased maastikusõidud!

Hind

30 710.00 €

Garantii 5 aastat
Mootor 4-takti, 2-silindrit
Kubatuur 999cc
Jahutus vedelik
Toitesüsteem sissepritse
Starter elektriline
Diferentsiaalilukk elektriliselt lülitatav
Veovalem 2x4 / 4x4 elektriliselt lülitatav
Ülekanne automaat / variaator / aeglusti / reevers
Rehvid ees / taga 30"x 14" / 30"x14" alumiinium veljed
Vedrustus sõltumatu
Roolivõimendi elektriline
Mõõdud PxLxK 3255 x 1677 x 2110mm
Minimaalne pöörderaadius 6m
Teljevahe 2290mm
Kliirens 340mm
Kütusepaak 35L
Kasti kandevõime 272kg

Kui ostad Yamaha, võid olla kindel, et saad suurepärase toote, mille puhul on tipptasemel kvaliteet ja usaldusväärsus standardvarustuses.

Küsi pakkumist, järelmaksu, Teid aitab müügikonsultant:

Ott Kopti Tel:+372 55537333 / e-mail: ott@yamaha.ee
Lauri Lill Tel: +372 5016673 / e-mail: lauri@yamaha.ee

Kauba transport koju: https://www.yamahakeskus.ee/muuk

Wolverine® R-Max SE tänavalegaalne.................32 675€

Saadaval suletud kabiini komplekt (kinnised uksed/aknad, esiklaas koos pesu ja harjadega, küttesüsteem) 

 • Tööstusharu juhtiv vabaajasõiduk (ROV)
 • Võimas ja sujuv 999cc kahesilindriline mootor.
 • Disainitud maastikul kasutamiseks
 • Varustuspakett SE
 • Erakordne salongi mugavus
 • Unikaalne 3-asendiline D-režiimi juhtimine (sõidurežiimid)
 • Maxxis Carnivore 30" rehvid - vastupidavad ja hea haarduvusega
 • Suurepärane kaitse mustuse ja pritsmete eest reisijatele
 • Fox® QS3 Shock – lihtne, tööriistavaba vedrustuse reguleerimine
 • Maastikukindel kaitseraud koos WARN VRX vintsiga
 • Esipaneeli disain "Stealth" - LED tuled
 • Eksklusiivne Ultramatic® käigukast

See Wolverine® RMAX™2 1000 eriväljaande versioon on valmis teie ootusi ületama oma võimsa 999 cm3 mootoriga, ainulaadse D-režiimi funktsioonidega - Sport, Trail ja Crawl, Yamaha eksklusiivse Ultramatic® käigukasti, tehases paigaldatud WARN-vintsi, eriliste valuvelgede ja agressiivsete Maxxis Carnivore rehvidega.
Yamaha pikaajaline kogemus ja teadmised maastiku-masinate loomisel on mõjutanud meie arendusmeeskonda looma maastikuseiklejast väljapaistvat eriväljaande mudelit SE – see Side-by-Side sõiduk teab, kuidas pakkuda ja üllatada MAX-imaalselt.
Wolverine® RMAX™2 1000 Special Edition järgib meie arendusfilosoofiat “Jin-Ki Kanno”, mis jaapani keelest tõlkes tähendab “masinaga üks/tervik olemise elevust”. Tulemuseks on ülivõimekas maastikuauto, milles nii juht kui ka kaasreisija tunnevad end kindlalt ka kõige raskemal maastikul hakkama saamisel.