Wolverine R-Max2 1000 LE tänavalegaalne

https://www.yamaha-motor.eu/eu/en/atv-side-by-side/leisure/pdp/wolverine-rmax-2-1000-le-2024/

Võimas reas-kahesilindriline mootor

999 cm3, DOHC, 8-klapilise, paralleelse kahesilindrilise mootori vapustav võimsus tagab oma klassi juhtiva ülisujuva jõudluse kogu võimsusvahemikus – punase joonega alles 8500 p/min juures tagab see sõiduk alati agressiivse ja meeleoluka sõidu. Täieliku meelerahu tagamiseks on legendaarne vastupidavus ja töökindlus iga Yamaha mootori tunnuseks.

FOX® 2.0 iQS reguleeritav vedrustus

FOX® iQS (intelligentne kiirlüliti) mis asub salongis, reguleerib elektroonika abil amortide summutusjõudu kolme asendi vahel (mugav, keskmine ja jäik), et muuta maasturi sõidu- ja juhitavusomadusi olenevalt maastikutingimustest.

3 sõidurežiimi

Yamaha kiibiga juhitav gaasihoob (YCC-T) töötab koos Ultramatic® käigukasti ja On-Command süsteemidega, et tagada täiuslik võimsus igas olukorras, kasutades 3-positsioonilist D-režiimi (sõidurežiimi) juhtseadet. Valige sportrežiim avaratel väljadel meeleolukaks sõitmiseks, Rajarežiim lõbusaks ja pingevabaks sõiduks või roomamisrežiim aeglaste, raskete olude jaoks, nagu näiteks üle kivide ronimine.

Väljapaistev LE stiil

Selle LE mudeli ainulaadne iseloom kumab kõigest läbi, ühendades uue taseme võime väljakutsuva välimusega tänu erilisele värvilahendusele, agressiivsele esiosa disainile ja vastupidavatele rehvidele. ,,Varjatud,, eesmised LED-tuled ja "kurja silma" kujunduses gabariidituled toonitavad sõduki eripära, LED-taga-, piduri- ja tagurdustuled tagavad suurepärase nähtavuse.

Stiilne sisevalgustus

Hämaras sõitmine pakub erilist naudingut mudeliga Special Edition, millel on läbimõeldud interjööri valgustuspakett koos põranda- ja konsoolivalgustusega, kergesti leitavad sinise LED-valgustusega lülitid ja näidikud, mis on samuti sinise taustavalgustusega. See tipptasemel disainilahendus lisab autokvaliteediga kokpiti atraktiivset õhkkonda.

Sündinud maastikuhunt

Paljud erifunktsioonid tagavad selle masina uskumatu maastikuvõime – 3-asendiline D-režiimi juhtseade ning Ultramatic® ja On-Command süsteemid tagavad täiusliku tasakaalu mootoriga pidurdamise ja jõuülekande vahel, raam on tugevdatud, et tagada kindel ja vastupidav tunne ja šassii on sobitatud kõrgetasemelise vedrustusega, et koos tagada maksimaalne tugevus.

Mitmekülgsed kaubavedamise võimalused

Wolverine ® RMAX™2 LE 1000 mudelitel on hõlpsaks kauba transportimiseks kallutatav laadimisplatvorm mis lihtsustab tööd. Hüdraulikasüsteemi ja turvalise riivsüsteemiga lavats talub kuni 272 kg raskust ning sellel on mitu terasest kinnituspunkti kauba või tarvikute kinnitamiseks. Lisage standardse 2-tollise vastuvõtja kaudu 907 kg pukseerimisvõimet ja Wolverine on alati valmis tööle asuma.

Premium esikaitseraud

Mitmeosaline eesmine põrkeraud annab Wolverine RMAX2® 1000 LE-le väga stiilse välimuse. Kahe terasest kinnituspunktiga haagise vedamise tarvis, tehases paigaldatud WARN® VRX 4500 vintsi, tugevdatud karterikaitsmega saate täieliku kindlustundega vastu võtta ka kõige raskema maastiku.

Vastupidavus, millele võite loota

Oma spetsiaalsete detailidega ja tugeva, kõrge ehituskvaliteediga pakub see sõiduk tõelist kindlustunnet oma omanikule. Näiteks on sõidukis kasutusel süsinikterasest esidiferentsiaal ja tagumine ülekanne; suured DAC (Double Angular Contact) rattalaagrid; sepistatud õõtsvarraste lingid; laiad A-õõtsad – see nimistu on pikk ja nii ka teie tulevased maastikusõidud!

Hind

33 640.00 €

Garantii 5 aastat
Mootor 4-takti, 2-silindrit
Kubatuur 999cc
Jahutus vedelik
Toitesüsteem sissepritse
Starter elektriline
Diferentsiaalilukk elektriliselt lülitatav
Veovalem 2x4 / 4x4 elektriliselt lülitatav
Ülekanne automaat / variaator / aeglusti / reevers
Rehvid ees / taga 29"x R14" / 29"x14" alumiinium veljed
Vedrustus sõltumatu
Roolivõimendi elektriline
Mõõdud PxLxK 3255 x 1677 x 2110mm
Minimaalne pöörderaadius 6m
Teljevahe 2290mm
Kliirens 340mm
Kütusepaak 35L
Kasti kandevõime 272kg

Kui ostad Yamaha, võid olla kindel, et saad suurepärase toote, mille puhul on tipptasemel kvaliteet ja usaldusväärsus standardvarustuses.

Küsi pakkumist, järelmaksu, Teid aitab müügikonsultant:

Ott Kopti Tel:+372 55537333 / e-mail: ott@yamaha.ee
Lauri Lill Tel: +372 5016673 / e-mail: lauri@yamaha.ee

Kauba transport koju: https://www.yamahakeskus.ee/muuk

Saadaval suletud kabiini komplekt (kinnised uksed/aknad, esiklaas koos pesu ja harjadega, küttesüsteem) 

  • Võimas 999cc kahesilindriline mootor
  • FOX® 2.0 iQS reguleeritav vedrustus
  • 3 sõidurežiimi
  • LE pakett (erivärvilahendus, veljed/rehvid, esi/tagaosa eridisain)
  • LED tuled
  • Stiilne sisevalgustus
  • Disainitud, et tulla toime ekstreemse maastikuga
  • Tugev esikaitseraud
  • Vastupidavus, millele võite loota

Piiratud väljalaskega eriseeria Wolverine® RMAX™2 1000 LE on valmis teie ootusi ületama võimsa 999 cm3 mootori ja ainulaadse RMAX D-režiimi funktsiooniga koos Sport, Trail ja Crawl mootorirežiimidega. Sellel piiratud väljaandel on nüüd FOX® 2.0 iQS reguleeritavad amortisaatorid, mis suurendavad sõitja mugavust.
Yamaha pikaajaline kogemus ja teadmised maastiku-masinate loomisel on mõjutanud meie arendusmeeskonda looma maastikuseiklejast väljapaistvat eriväljaande mudelit LE – see Side-by-Side sõiduk teab, kuidas pakkuda ja üllatada MAX-imaalselt.
Wolverine® RMAX™2 1000 Limited Edition järgib meie arendusfilosoofiat “Jin-Ki Kanno”, mis jaapani keelest tõlkes tähendab “masinaga üks/tervik olemise elevust”. Tulemuseks on ülivõimekas maastikuauto, milles nii juht kui ka kaasreisija tunnevad end kindlalt ka kõige raskemal maastikul hakkama saamisel.