Wolverine 850 X2 Alu (valikus ka tänavalegaalne)

https://www.yamaha-motor.eu/eu/en/atv-side-by-side/leisure/pdp/wolverine-x2-850-se-2024/

Võimas kahesilindriline mootor

850 cm3 paralleelse silindrite asetusega mootor tagab kõrge lineaarse pöördemomendi, võimaldades Wolverine X2 850-l kergesti vedada kahte täiskasvanut ja nende kaupa keerulisel, künklikul maastikul. Jõudlus on tugev kogu kiirusvahemikus ja lisaks annab spetsiaalne ECU häälestus sujuva võimsuse ka eriti madalatel kiirustel.

Kompaktne ja hea manööverdamisvõimega šassii

Mitmekülgne Wolverine X2 850 täidab oma eesmärki eeskujulikult. Selle sõiduki kompaktsel šassiil on lühike teljevahe, kõigest 2125 mm, raam ROPS-süsteemiga (Roll Over Protection System) tagab parema igakülgse nähtavuse. Kompaktsed mõõdud teevad sellest sõidukist suurepärase masina kitsastes oludes sõitmiseks. Ukse laiem mõõt tagab lihtsama juurdepääsu istmele.

Vaikne ja mugav interjöör

Oleme teinud kõik endast oleneva, et teie ja teie reisija saaksid lõõgastunult nautida reisi. Suuremahulised sisselaske- ja väljalaskesüsteemid vähendavad märkimisväärselt mootorimüra ja muudavad reisijate vahelise vestlemise hästi kuuldavaks, kummist mootorikinnitused ja ulatuslik šassii isolatsioon vähendavad reisijate jalataldadele kanduvat vibratsiooni.

KYB Piggy-Back amordid ees ja taga

Vedrustuse saab häälestada vastavalt teie isiklikele eelistustele ja maastikutingimustele, tänu Piggy-Back KYB gaasiamortisaatoritele. Suure- ja väikese kiirusega kokkusurumise ja tagasilöögi reguleerimisega esmaklassilised amordid tagavad suurepärase kontakti maapinnaga maksimaalse veojõu tagamiseks, optimeerides muljetavaldavate 27-tolliste Dirt Commanderi rehvide eeliseid.

Täispikkuses kõrge seljatoega istmed

Wolverine X2 850-l on täispikkuses istmed, mis on loodud pakkuma juhile ja reisijale head mugavust. Need luksuslikud kõrge seljatoega istmed tagavad teile ja teie reisijale rahuliku ja nauditava sõidu isegi kõige ekstreemsemal maastikul.

Kohanduv ja mitmekülgne paigutus

Mudeli eripäraks on peamiste konstruktsioonielementide suurenenud reguleerimisvõimalus. Suurema mugavuse, ohutuse ja juhitavuse saab saavutada, kui reguleerida iste, turvavöö ja rooli kaldenurk vastavalt juhi eelistustele ja maastikutingimustele. Samuti on pedaalidel oma osa veelgi suurema mugavuse ja juhitavuse tagamisel.

On-Command® 2WD/4WD süsteem

Wolverine X2 on loodud viima teid sinna, kuhu väheste teiste sõidukitega on võimalik sõita, ning üks peamisi funktsioone, mis muudab selle kasutamise nii lihtsaks ja nauditavaks on On-Command® ajamisüsteem. Lihtsa kolmeasendilise pöördnupuga kasutajasõbralik süsteem võimaldab teil valida 2-, 4- või 4-veo koos diferentsiaalilukuga optimaalseks sõitmiseks erineval maastikul.

Ultramatic® CVT käigukast

Yamaha Ultramatic CVT automaatkäigukast tagab sujuva kiirenduse, jälgides, et mootori lineaarset pöördemomenti kasutatakse alati tõhusalt. Nelikveo mootoriga pidurdamisel annab Wolverine X2 teile lisakindlust ja kontrolli allamäge sõites või libedal ja lahtisel pinnal.

Kiiruse juhtimise lüliti

Oma sujuvalt töötava ja võimeka mootori, sellega seotud Ultramatic® käigukasti ja On-Command® ajamisüsteemiga Wolverine X2 on üks kasutajasõbralikumaid Side By Side mudeleid. Turvalisuse suurendamiseks on olemas lüliti, mis võimaldab piirata tippkiirust 40 km/h-ni, kui teie sõidukit kasutavad noored või kogenematud juhid.

Hind

24 415.00 €

Garantii 5 aastat
Mootor 4-takti, 2-silindrit
Kubatuur 847cc
Jahutus vedelik
Toitesüsteem sissepritse
Starter elektriline
Diferentsiaalilukk elektriliselt lülitatav
Veovalem 2x4 / 4x4 elektriliselt lülitatav
Ülekanne automaat / variaator / aeglusti / reevers
Vedrustus sõltumatu
Rehvid ees / taga 27"x12" / 27"x12" alumiinium veljed
Roolivõimendi elektriline
Mõõdud PxLxK 3100 x 1580 x 1973mm
Minimaalne pöörderaadius 4,5m
Kliirens 286mm
Kütusepaak 35L
Kasti kandevõime 136kg

Kui ostad Yamaha, võid olla kindel, et saad suurepärase toote, mille puhul on tipptasemel kvaliteet ja usaldusväärsus standardvarustuses.

Küsi pakkumist, järelmaksu, Teid aitab müügikonsultant:

Ott Kopti Tel:+372 55537333 / e-mail: ott@yamaha.ee
Lauri Lill Tel: +372 5016673 / e-mail: lauri@yamaha.ee

Kauba transport koju: https://www.yamahakeskus.ee/muuk

 Wolverine X2 850 Alu (tänavalegaalne) mudel hinnaga........... 26 380€

  • Võimas 850cc kahesilindriline mootor
  • Kompaktne šassii
  • Vaikne ja mugav interjöör
  • KYB Piggy-Back amordid ees ja taga
  • Täismõõdulised kõrge seljatoega istmed
  • On-Command® 2WD/4WD süsteem
  • Ultramatic® CVT käigukast
  • Kiirusepiiraja alustavale off-road juhile

Lühikese teljevahe, suure pöördemomendiga mootori ja kompaktse šassiiga Wolverine® X2 850 on loodud mugavalt vedama teid ja kaassõitjat ebatasasel maastikul.
Põneva disainiga, ergonoomiline, lihtsalt kasutatav kahekohaline Wolverine 850 pakub oma omadustega veelgi rohkem mugavust.
Kõrgete seljatugedega istmed (2tk) pakuvad sellele sõidukile tõelist mugavust. Kompaktne šassii võimaldab erakordse juhitavuse ja väleduse, 850cc mootori võimas pöördemoment tagab pingutusteta sõidu ka madalatel pööretel.
Sujuva Ultramatic® käigukasti ja lülitatava On-Command® ajamisüsteemiga koos 2WD/4WD/diferentsiaalilukuga annab Wolverine 850 teile ülima enesekindluse ja juhitavuse!