Tricity 300 B-kat!

https://www.yamaha-motor.eu/eu/en/scooters/urban-mobility/pdp/tricity-300-2024/

3-rattaline linnaliikur

Yamaha avab linnaliikluse maailma veelgi laiemale publikule Tricity 300 abil, pakkudes dünaamilist stiili ja mitmekülgset jõudlust koos oma klassi parimate tehniliste lahenduste ja kasutajasõbraliku tehnoloogiaga.Lubatud sõita B-kat. autoloaga annab see rohkemale inimeste arvule võimaluse linnas vabalt liikuda. 

Ökonoomne ja võimas 300cc Blue Core mootor

Võimsa ja ökonoomse 300 cm3 Blue Core mootoriga varustatud Tricity 300 viib linnas liikumise uuele tasemele. Vedelikjahutusega ühesilindriline 4-taktiline mootor tagab piisavalt jõudu ka maanteel sõitmiseks. Selle tugev ja sujuv pöördemoment madalatel mootoripööretel koostöös optimeeritud automaatkäigukastiga tagavad hea jõudluse ja mugava kulgemise.

Seisuabisüsteem

Linnasõit hõlmab tavaliselt palju peatumist-startimist, selle tarvis on Yamaha välja töötanud kohalseismise abisüsteemi, mis pakub täiendavat mugavust, kui peatute enne foori või ristmike.
Jalgu pole vaja maha toetada, sest kolmerattaline suudab kohapeal seistes ise tasakaalu säilitada.

Oma klassi kergeim / suurepärane autonoomia

Tricity 300 on loodud pakkuma teile rolleri mitmekülgsust koos kolme rattaga kaasneva kindlustunde ja stabiilsuse tagamisega. Lisaks sellele, et Tricity 300 on klassi kergeim mudel, on see ka väga ekonoomne – 13-liitrise paagi ühe tankimisega läbite vähemalt 350km ning aerodünaamilise kere ja tuuleklaasiga on see roller nutikas valik ka pikkadeks sõitudeks.

Suur panipaik

Lisaks sportlikule välimusele, elegantsele kerele ja oma klassi parimatele tehnilistele näitajatele on dünaamiline Tricity 300 ka äärmiselt praktiline ja funktsionaalne sõiduk. Rolleril on panipaik kahele kinnisele kiivrile või A4-formaadis portfellile ning mugava Smart Key abil saate süüdet ja lukke juhtida. Esipaneelil on ka alalisvoolu pistikupesa.

LCD instrumendid ja kvaliteetne viimistlus

Tricity 300 on kvaliteetse välimuse ja esmaklassilise viimistlusega tippklassi sõiduk. Oma klassi juhtivad tehnilised lahendused sisaldavad LCD-näidikupaneeli, mis kuvab põhiteavet selges ja kergesti mõistetavas kujunduses. Indikaatorid näitavad ABS-i aktiveeritavust, seisuabisüsteemi rakendumist, TCS-i ja ümbritseva õhu temperatuuri, mis sisaldab ka kasulikku hoiatustulukest, mis süttib kui õhu temperatuur lahgeb 4ºC madalamale.

Suure läbimõõduga ketaspidurid

Tricity 300 kolmerattaline lahendus annab suurema stabiilsuse ja enesekindluse sõitmiseks ning on loodud toime tulema paljude erinevate pindade ja sõidutingimustega. Oma klassi parimad 267 mm läbimõõduga esi- ja tagumised kettad pakuvad rohkelt pidurdusjõudu – Yamaha ühtne pidurisüsteem UBS ja ABS tagavad teile parema juhitavuse märjal või libedal teel.

Hind

9 240.00 €

Garantii 2 aastat
Mootor 4-takti, 1-silin. 4-klappi
Kubatuur 292cc
Jahutus Vedelik
Võimsus 28hj (20,6kW) @ 7250rpm
Väändemoment 29Nm @ 5750rpm
Toitesüsteem sissepritse
Ülekanne / käike variaator / automaat
Rehvid ees / taga 120/70R14 / 140/70R14
Pidurid ees / taga ketas, ABS
Istme kõrgus 795mm
Kütusepaak 13L
Mõõdud PxLxK 2250x815x1470mm
Kaal 222kg

Kui ostad Yamaha, võid olla kindel, et saad suurepärase toote, mille puhul on tipptasemel kvaliteet ja usaldusväärsus standardvarustuses.

Küsi pakkumist, järelmaksu, Teid aitab müügikonsultant:

Ott Kopti Tel:+372 55537333 / e-mail: ott@yamaha.ee
Lauri Lill Tel: +372 5016673 / e-mail: lauri@yamaha.ee

  • Kolmerattaline, B - kat. juhiluba
  • Ökonoomne ja võimas 300cc Blue Core EURO5 mootor
  • Veojõukontroll (TCS)
  • Seismise/tasakaalu abisüsteem
  • Klassi kergeim / hea autonoomia
  • Suur panipaik
  • LCD-näidikupaneel ja kvaliteetne viimistlus
  • Suure läbimõõduga ketaspidurid

Yamaha Tricity 300 on valmis muutma sinu elu. Kolmerattaline lahendus annab sõites palju eeliseid: tasakaal, stabiilsus, lühem pidurdusmaa, kindlam kurvisõit, ohutum liiklemine vihmas ja katteta teel. Peatudes ei ole vaja jalga maha panna, Yamaha Tricity 300 suudab seistes ise tasakaalu hoida! Parim uudis - sa võid sõita sellega omades B-kat. juhiluba.
Kõik selle esmaklassilise Urban Mobility sõiduki juures on loodud selleks, et muuta igapäeva sõidud lihtsaks ja lõbusaks. Topeltkaldega esirattad pakuvad sujuvaks kurvide läbimiseks täiendavat haarduvust – lihtne käsitsemine ja kitsad mõõtmed muudavad ummikuid täis tänavate läbimise lihtsaks.
Iga kord kui peatute, on rolleri Standing Assist System tervitatav mugavus – ja kui foorituled lähevad roheliseks, viib ergas 300 cm3 Blue Core mootor teid rekordajaga sihtkohta. Kaunilt kujundatud kere ja oma klassi juhtivate tehniliste lahendustega Tricity 300 on linna parim liiklusvahend.