TMAX 560A Tech MAX Smart Key

https://www.yamaha-motor.eu/eu/en/scooters/sport/pdp/tmax-tech-max-2024/

Suur panipaik

Smart Key juurdepääsuga suur istmealune panipaik mahutab parkimisel ühe kinnise kiivri ja kui olete liikvel, on see ideaalne ilmastikukindel koht portfelli, sülearvuti või muude esemete ohutuks vedamiseks. Mugavuse huvides on panipaigal automaatne sisevalgustus.

Vargusvastane kesktoe lukustus

TMAX on Euroopa ihaldusväärseim sportroller ning turvalisuse ja meelerahu suurendamiseks on see varustatud lukustatava keskjalaga, mis takistab rolleri liigutamist võõraste isikute poolt. Kui olete valmis sõitma, kasutage keskjala elektrooniliseks vabastamiseks nutivõtit.

Võimas 560cc mootor

Võimsal 560cc mootoril on ainulaadne ja kompaktne disain, mis kasutab 360-kraadist väntvõlli horisontaalselt vastassuunas liikuva tasakaalustajaga, et tagada ülimalt sportlik jõudlus ning ülitõhusat automaatset CVT-ajamisüsteemi, mis tagab erakordselt sujuva töö. Sõidurõõmu suurendamiseks tekitavad spetsiaalselt kavandatud sisse- ja väljalaskesüsteemid sügava ja puhta "häälestatud" heli, mis on iseloomulik vaid TMAX-ile!

Dünaamiline sportlik keredisain

TMAX-i disain liigub oma terava aerodünaamilise kerega sammu võrra lähemale supersport-mootorrataste maailmale. Kitsamad topelt-LED-esituled ja uued kerepaneelid koos suurte õhuvõtuavadega ning bumerangi kujulised küljekatted on ,,TMAXimad,, kui kunagi varem. Kerged Spin Forged rattad ja alumiiniumist juhtraud rõhutavad selle sportrolleri esmaklassilist spetsifikatsiooni.

Projektori-tüüpi esituled, integreeritud suunatuled

Heitke pilk rolleri näole ja teate kohe, et see võib olla ainult TMAX! Kitsamad topeltesituled koos integreeritud suunatuledega annavad agressiivsema välimuse, projektori-tüüpi esitule disain koos monofookusobjektiiviga tekitab võimsa valgusvihu. Ikoonilise sportrolleri dünaamilise välimuse rõhutamiseks on sellel T-kujulise disainiga tagatuli koos integreeritud suunatuledega.

Parem sõitja ja reisija ergonoomika

Sportlikumaks sõiduks koos parema juhi ja reisija mugavusega on TMAX varustatud pikema istme ja pikendatud jalalaudadega ning sõitja seljatuge annab 30 mm ette/taha liigutada. TMAX-i kitsam vöökoht tagab parema jalaulatuse maapinnani. Ettepoole nihutatud juhtraud teeb sõiduasendi sportlikumaks agressiivsema kiire sõidu tarvis.

TFT-ekraan, navigeerimine

Lihtsa lülitiga juhitaval nutiühenduvusega täisvärvilisel 7-tollisel TFT-ekraanil on kolm kuvastiili. Yamaha MyRide rakenduse kaudu pääsete ligi MyRide – link-ile, mis võimaldab sõidukiga ühenduse luua, võimaldades pääsu nutitelefoni abil muusika, ilmateate, kõnede** ja märguannete juurde. Kaardiga Garmin Navigation* muudab iga reisi lihtsamaks – samas saab ka tekste kuvada, kui teie TMAX on peatatud. (*Täiskaardiga Garmin Navigation nõuab tellimisteenuse lepingut ja seda ei pakuta kõigis riikides. Mõned navigeerimisfunktsioonid ei ole kõigis riikides saadaval, küsige saadavust Garminilt. **Vaja on Bluetoothiga ühendatud peakomplekti, mis on ühendatud TMAX-iga. Peakomplekti pole rolleriga kaasas.)

 Elektriliselt reguleeritav tuuleklaas

Reguleeritaval tuuleklaasil on alumine keskne õhu sisselaskeava, mis aitab suurendada mugavust, vähendades survet juhi ülakehale eriti suurematel kiirustel. See disain tagab ka parema akustika, kui kasutate nutitelefoni, mis on ühendatud 7-tollise TFT täisvärv-ekraaniga, TMAX Tech MAX tuuleklaasi saab elektriliselt reguleerida, kasutades juhtraua külge kinnitatud lülitit.

Autopiloot

Püsikiiruse hoidja on TMAX Tech MAXi standardvarustuses, mis võimaldab teil pikematel sõitudel lõõgastuda, samuti on see kasulik abivahend kiirusepiirangutest kinni pidamiseks . Süsteem töötab koos YCC-T Yamaha Chip Controlled gaasiga ja seda saab valida kiirusel alates 50 km/h ja rohkem.

Soojendusega käepidemed ja iste

See esmaklassiline sportroller on mõeldud sõitmiseks aastaringselt, TMAX Tech MAX-i aerodünaamiline kere ja elektriliselt reguleeritav esiklaas pakuvad suurepärast tuule- ja ilmastikukaitset. TMAX Tech MAXi eksklusiivsete funktsioonide hulka kuuluvad ka soojendusega iste ja käepidemed, mis lisavad mugavust jahedamatel päevadel, muutes selle ehtsaks - 7 päeva nädalas - sõiduvahendiks.

Oma klassi parim varustustase

TMAX Tech MAXil on oma klassi parim varustustase, mis on loodud pakkuma teile ülimat sõidukogemust igal reisil. Lisaks eksklusiivsele elektrilisele esiklaasile, soojendusega käepidemetele ja istmele, püsikiiruse hoidjale, reguleeritavale tagavedrustusele ja taustvalgustusega lülititele on sellel ikoonilisel bestselleril esmaklassiline interjöör ning TMAX Tech MAX on saadaval erilises uues Dark Magma värvitoonis või Tech Black-is.

Smart Key

TMAXi kasutamine nutivõtmega on nii mugav! Võtmeta tehnoloogia võimaldab käivitada mootori, avada istme lukust ja ligi pääseda kütusepaagi korgile.

Kerge alumiiniumist šassii

TMAXi kompaktsel mootorratta-tüüpi survevalualumiiniumist šassiil on kaheosaline ehitus, mis annab hea tugevuse koos väikese kaaluga. Võimas 560 cm3 mootor on paigaldatud otse raamile, et tagada suurepärane massi tsentraliseerimine, sportlikuma ja täpsema juhitavuse huvides on muudetud vedrustuse seadistusi. Ülikerged Spin Forged rattad on varustatud spetsiaalselt väljatöötatud Bridgestone'i rehvidega.

Täiustatud elektrooniline juhtimistehnoloogia

TMAX on varustatud tipptasemel Yamaha kiibiga juhitava gaasihoovaga (YCC-T), mis tagab parima mootori juhitavuse. Veojõukontroll aitab vältida tagaratta libisemist märjal või ,,lahtisel,, pinnal kiirendamisel. D-MODE võimaldab valida sujuva või sportliku mootori jõudluse.

Hind

15 880.00 €

Garantii 2 aastat
Mootor 4-takti, 2-silindrit
Kubatuur 562cc
Jahutus Vedelik
Võimsus 47,6hj (35kW) @ 7500rpm
Väändemoment 55,7Nm @ 5250rpm
Toitesüsteem sissepritse
Ülekanne / käike variaator / automaat
Rehvid ees / taga 120/70R15 / 160/60R15
Pidurid ees / taga ketas, ABS
Istme kõrgus 800mm
Kütusepaak 15L
Mõõdud PxLxK 2200x765x1420mm
Kaal 199kg

Kui ostad Yamaha, võid olla kindel, et saad suurepärase toote, mille puhul on tipptasemel kvaliteet ja usaldusväärsus standardvarustuses.

Küsi pakkumist, järelmaksu, Teid aitab müügikonsultant:

Ott Kopti Tel:+372 55537333 / e-mail: ott@yamaha.ee
Lauri Lill Tel: +372 5016673 / e-mail: lauri@yamaha.ee

 • Võimas 560cc EURO5 mootor
 • Sportlik keredisain
 • Projektori tüüpi esituli, integreeritud suunatuled
 • Mugav sõitja ja reisija ergonoomika
 • TFT-ekraan, nutiühendus ja navigeerimine
 • Elektriliselt reguleeritav tuuleklaas
 • Autopiloot
 • Soojendusega käepidemed ja iste
 • Smart Key võtmeta käivitus
 • Kerge alumiiniumist šassii
 • Täiustatud elektroonilised juhiabid
 • Suur istmealune panipaik
 • Vargusevastane lukustus

Te töötate palju ja keskendunult. Vabal ajal puhkate aktiivselt. Aeg on Teile kõige väärtuslikum asi, hindate seda. Hindate ka autentset stiili ja kõrget kvaliteeti. Kui näete, mida TMAX Tech MAX on võimeline pakkuma, tuleb selle ostuotsus Teile väga lihtsalt.
Euroopa enimmüüdud sportrollerit on radikaalselt täiustatud oma klassi parima 7-tollise värvilise TFT-ekraaniga, millel on täielik nutitelefoni ühenduvus, mis võimaldab teil igal sõidul ühendust hoida muu maailmaga. Täiskaardiga Garmin Navigation* tagab, et jõuate õigeks ajaks kohale, soojendusega istme, soojendusega käepidemete, elektriliselt reguleeritava esiklaasi ja püsikiiruse hoidjaga saate nautida äriklassi mugavust aastaringselt. (* Täiskaardiga Garmin Navigation nõuab tellimisteenuse lepingut ja seda ei pakuta kõigis riikides. Mõned navigeerimisfunktsioonid ei ole kõigis riikides saadaval, küsige saadavust Garminilt.)
TMAX Tech MAX on varustatud kompaktse pika istme ja jalalaudadega, mis tagavad veelgi mugavama sõidu. Selle agressiivne nägu ja aerodünaamilised kerepaneelid kinnitavad superspordist inspireeritud välimust, viies TMAX Tech MAXi mootorrattamaailmale sammukese lähemale. Esmaklassilised komponendid ja oma klassi parim viimistlus kinnitavad seda, mida te ilmselt juba teadsite selle ikoonilise masina kohta.