X-MAX 300 Smart Key

https://www.yamaha-motor.eu/eu/en/scooters/sport/pdp/xmax-300-2024/

4,3-tollised LCD-instrumendid

XMAX 300 on varustatud stiilse 4,3-tollise LCD armatuurlauaga, mis kuvab masina tehnilist ja tööteavet selges ja kergelt mõistetavas vormis. Keskse digitaalse spidomeetri kohal on ribakujuline tahhomeeter, mille külgedel on kütuse taseme ja mootori jahutusvedeliku temperatuuri ikoonid.

Nutitelefoni ühenduvus

XMAX 300 on nüüd täielikult nutiühendatud, võimaldades teil iga sõidu ajal välismaailmaga ühendust hoida. Laadige alla tasuta rakendus MyRide ja siduge oma nutitelefon rolleriga ning 4,3-tolline LCD-ekraan teavitab teid sissetulevatest kõnedest, sõnumitest ja aku olekust. Samuti saate vaadata erinevaid andmeid, sealhulgas keskmist kütusekulu, reisiandmeid, kiirust, sõiduaega ja palju muud.

Dünaamiline keredisain

XMAX 300 on dünaamilise ja futuristliku kerega, millel on ,,tihendatud,, siluett. Nurgeline esikate ja muudetud kahvlikate rõhutavad selle sportrolleri puhast MAX-i DNA-d ning 3D bumerangikujulised küljekatted, millel asetsevad mootorisoojuse väljalaskeavad, rõhutavad selle masina sportliku iseloomu.

Radikaalne X-kujuline esituli

Sellel esmaklassilisel sportrolleril on omanäoline nägu julge X-kujulise LED-esitule ja gabariiditulede disainiga, mis annab kõigile teie ees olevatele teada, et XMAX on lähenemas. Futuristlikku välimust tugevdavad LED-tagatuled, mis moodustavad X-kujutise integreeritud suunatuledega, mis sobivad ideaalselt dünaamilise kerekujundusega.

Ergonoomiline iste lihtsamaks maharonimiseks

XMAX 300 on loodud pakkuma oma klassi kõige sportlikumat ja mugavamat sõitu. Istme disain tagab suurema sõiduluksuse ja parema ergonoomika ning võimaldab kergemini ulatuda jalgadel maapinnale.

Kõrgele paigaldatud eesmised suunatuled

Dünaamilisele kerele on kõrgele paigaldatud LED eesmised suunatuled, mis mitte ainult ei näe suurepärased välja, need on loodud ka teistele liiklejatele selgelt nähtavaks jääma, kui osalete tihedas liikluses.

TäisLED valgustus

Mudeli XMAX 300 kõrge varustatus sisaldab X-kujulist LED-esituled ja LED-gabariiditulesid, samuti LED-tagatuld koos integreeritud tagumiste LED-suunatuledega, mis rõhutavad selle futuristlikku ja dünaamilist välimust.

Blue Core 300cc mootor

Yamaha täiustatud Blue Core tehnoloogia maksimeerib võimsust, minimeerides samal ajal kütusekulu. XMAX 300 ökonoomne 300 cm3 ühesilindriline vedelikjahutusega 4-taktiline mootor pakub head jõudlust kiireks ja mugavaks igapäevaseks sõitmiseks koos lõbusa meelelahutusega nädalavahetustel!

Panipaik kahele kiivrile

Istme all olevasse ruumikasse panipaika mahub kaks kinnist kiivrit, ja kui olete liikvel, on see ruum ideaalne mahutama kõike alates isiklikest asjadest kuni toidukaupadeni.

Veojõukontrollsüsteem (TCS)

Veojõukontroll on XMAX 300 standardvarustuses ja selle eesmärk on tagada märjal või libedal teel sõites suuremat enesekindlust. Selle keerukas elektroonika sekkub koheselt, et vähendada tagaratta veojõudu, kui tuvastatakse ratta libisemine, muutes igat sõitu ohutumaks.

Smart Key - võtmeta süüde

Yamaha Smart Key võtmeta süüde muudab iga reisi lihtsamaks ja mugavamaks. Lihtsalt veenduge, et kannate nutikat võtit endaga kaasas ning XMAX 300 saab koheselt käivitada ning pääsete võtmeta ligi kütusekaanele ja panipaikadele. Samuti saate kaugjuhtimispuldi nuppu vajutades kergesti leida oma rolleri masinaid täis parklast.

Reguleeritav juhtraud ja tuuleklaas

XMAX 300 on lihtne kohandada erineva kehaehitusega sõitjatele. Tuuleklaasi saab reguleerida kõrgesse või madalasse asendisse ning juhtrauda saab liigutada vastavalt individuaalsetele eelistustele. Avara jalaruumiga ja ümberkujundatud istmega on lihtne leida oma ideaalset sõiduasendit. 

Hind

6 730.00 €

Garantii 2 aastat
Mootor 4-takti, 1-silinder
Kubatuur 292cc
Jahutus Vedelik
Võimsus 28hj (20,6kW) @ 7250rpm
Väändemoment 29Nm @ 11500rpm
Toitesüsteem sissepritse
Ülekanne / käike variaator / automaat
Rehvid ees / taga 120/70R15 / 140/70R14
Pidurid ees / taga ketas, ABS
Istme kõrgus 795mm
Kütusepaak 13L
Mõõdud PxLxK 2185x775x1415mm
Kaal 162kg

Kui ostad Yamaha, võid olla kindel, et saad suurepärase toote, mille puhul on tipptasemel kvaliteet ja usaldusväärsus standardvarustuses.

Küsi pakkumist, järelmaksu, Teid aitab müügikonsultant:

Ott Kopti Tel:+372 55537333 / e-mail: ott@yamaha.ee
Lauri Lill Tel: +372 5016673 / e-mail: lauri@yamaha.ee

A2 kategooria!

Erisused:

 • Sportlik ja dünaamiline disain - TMAX DNA
 • Blue Core tehnoloogial mootor - võimas ja ökonoomne Euro-5
 • Mootorrata stiilis vedrustus tagab hea stabiilsuse
 • Traction Control System (TCS) tagab ohutuse
 • Smart Key võtmevaba käivitus
 • LED tuled
 • Istmealune panipaik mahutab kahte täiskiivrit
 • Multi function LCD tabloo
 • 12V pistik
 • Ketaspidurid ees ja taga, ABS
 • Premium quality iste ja viimistlus
 • Ühilduvus nutitelefoniga

Kompaktsel X-Max kerel on stabiilsuse tagamiseks mootorratta stiilis esihark, mis ühendab sportliku juhitavuse äriklassi mugavusega. Uuel, võimsal ja kütusesäästlikul Blue Core EURO5 mootoril on kõik omadused, mida vajate kiireteks töösõitudeks või nädalavahetuse puhkuseks.
Sportroller Yamaha X-MAX 300, millel on uus kvaliteetne iste ja LCD-näidikud, dünaamiline kere, topelt-LED-esilaternad ja MAX/perekonna stiil, rahuldab kõik teie soovid ja vajadused. Liigu nutikalt. Liigu kiiresti. Nautige iga minutit liikvel olles.