TMAX 560A Smart Key

https://www.yamaha-motor.eu/eu/en/scooters/sport/pdp/tmax-2024/

Võimas 560cc mootor

Võimsal 560cc mootoril on ainulaadne ja kompaktne disain, mis kasutab 360-kraadist väntvõlli horisontaalselt vastassuunas liikuva tasakaalustajaga, et tagada ülimalt sportlik jõudlus ning ülitõhusat automaatset CVT-ajamisüsteemi, mis tagab erakordselt sujuva töö. Sõidurõõmu suurendamiseks tekitavad spetsiaalselt kavandatud sisse- ja väljalaskesüsteemid sügava ja puhta "häälestatud" heli, mis on iseloomulik vaid TMAX-ile!

Dünaamiline sportlik keredisain

TMAX-i disain liigub oma terava aerodünaamilise kerega sammu võrra lähemale supersport-mootorrataste maailmale. Kitsamad topelt-LED-esituled ja uued kerepaneelid koos suurte õhuvõtuavadega ning bumerangi kujulised küljekatted on ,,TMAXimad,, kui kunagi varem. Kerged Spin Forged rattad ja alumiiniumist juhtraud rõhutavad selle sportrolleri esmaklassilist spetsifikatsiooni.

Projektori-tüüpi esituled, integreeritud suunatuled

Heitke pilk rolleri näole ja teate kohe, et see võib olla ainult TMAX! Kitsamad topeltesituled koos integreeritud suunatuledega annavad agressiivsema välimuse, projektori-tüüpi esitule disain koos monofookusobjektiiviga tekitab võimsa valgusvihu. Ikoonilise sportrolleri dünaamilise välimuse rõhutamiseks on sellel T-kujulise disainiga tagatuli koos integreeritud suunatuledega.

Parem sõitja ja reisija ergonoomika

Sportlikumaks sõiduks koos parema juhi ja reisija mugavusega on TMAX varustatud pikema istme ja pikendatud jalalaudadega ning sõitja seljatuge annab 30 mm ette/taha liigutada. TMAX-i kitsam vöökoht tagab parema jalaulatuse maapinnani. Ettepoole nihutatud juhtraud teeb sõiduasendi sportlikumaks agressiivsema kiire sõidu tarvis.

TFT-ekraan, navigeerimine 

Lihtsa lülitiga juhitaval nutiühenduvusega täisvärvilisel 7-tollisel TFT-ekraanil on kolm kuvastiili. Yamaha MyRide rakenduse kaudu pääsete ligi MyRide – link-ile, mis võimaldab sõidukiga ühenduse luua, võimaldades pääsu nutitelefoni abil muusika, ilmateate, kõnede** ja märguannete juurde. Kaardiga Garmin Navigation* muudab iga reisi lihtsamaks – samas saab ka tekste kuvada, kui teie TMAX on peatatud. (*Täiskaardiga Garmin Navigation nõuab tellimisteenuse lepingut ja seda ei pakuta kõigis riikides. Mõned navigeerimisfunktsioonid ei ole kõigis riikides saadaval, küsige saadavust Garminilt. **Vaja on Bluetoothiga ühendatud peakomplekti, mis on ühendatud TMAX-iga. Peakomplekti pole rolleriga kaasas.)

Smart Key 

TMAXi kasutamine nutivõtmega on nii mugav! Võtmeta tehnoloogia võimaldab käivitada mootori, avada istme lukust ja ligi pääseda kütusepaagi korgile.

Kerge alumiiniumist šassii

TMAXi kompaktsel mootorratta-tüüpi survevalualumiiniumist šassiil on kaheosaline ehitus, mis annab hea tugevuse koos väikese kaaluga. Võimas 560 cm3 mootor on paigaldatud otse raamile, et tagada suurepärane massi tsentraliseerimine, sportlikuma ja täpsema juhitavuse huvides on muudetud vedrustuse seadistusi. Ülikerged Spin Forged rattad on varustatud spetsiaalselt väljatöötatud Bridgestone'i rehvidega.

Täiustatud elektrooniline juhtimistehnoloogia

TMAX on varustatud tipptasemel Yamaha kiibiga juhitava gaasihoovaga (YCC-T), mis tagab parima mootori juhitavuse. Veojõukontroll aitab vältida tagaratta libisemist märjal või ,,lahtisel,, pinnal kiirendamisel. D-MODE võimaldab valida sujuva või sportliku mootori jõudluse.

Suur panipaik

Smart Key juurdepääsuga suur istmealune panipaik mahutab parkimisel ühe kinnise kiivri ja kui olete liikvel, on see ideaalne ilmastikukindel koht portfelli, sülearvuti või muude esemete ohutuks vedamiseks. Mugavuse huvides on panipaigal automaatne sisevalgustus.

Vargusvastane kesktoe lukustus

TMAX on Euroopa ihaldusväärseim sportroller ning turvalisuse ja meelerahu suurendamiseks on see varustatud lukustatava keskjalaga, mis takistab rolleri liigutamist võõraste isikute poolt. Kui olete valmis sõitma, kasutage keskjala elektrooniliseks vabastamiseks nutivõtit.

Hind

13 815.00 €

Garantii 2 aastat
Mootor 4-takti, 2-silindrit, 4-klappi
Kubatuur 562cc
Jahutus Vedelik
Võimsus 47,6hj (35kW) @ 7500rpm
Väändemoment 55,7Nm @ 5250rpm
Toitesüsteem sissepritse
Ülekanne / käike variaator / automaat
Rehvid ees / taga 120/70R15 / 160/60R15
Pidurid ees / taga ketas, ABS
Istme kõrgus 800mm
Kütusepaak 15L
Mõõdud PxLxK 2195x780x1415mm
Kaal 199kg

Kui ostad Yamaha, võid olla kindel, et saad suurepärase toote, mille puhul on tipptasemel kvaliteet ja usaldusväärsus standardvarustuses.

Küsi pakkumist, järelmaksu, Teid aitab müügikonsultant:

Ott Kopti Tel:+372 55537333 / e-mail: ott@yamaha.ee
Lauri Lill Tel: +372 5016673 / e-mail: lauri@yamaha.ee

A2 kategooria!

Eripärad:

  • Võimas 560 cm3 EU5 mootor
  • Uus, dünaamilisem ja agressiivsem keredisain
  • Integreeritud LED suunatuled
  • Kerge alumiiniumraam
  • Veojõukontroll ja D-MODE
  • Suur panipaik
  • Smart key
  • TFT armatuurlaud
  • Mootorratta tüüpi vedrustus

Kaasaegne "ikoon"

Pole raske mõista, miks on TMAX tõusnud maxirollerite klassi liidriks Euroopas. Lisaks oma stiilsele ja dünaamilisele disainile pakub see omanikele mootorrattaga võrreldavat suurt võimsust koos suurepärase juhitavuse ja vaieldamatu mugavusega.
Tänu 560cc mootori suurele pöördemomendile on TMAX ehitatud teravaks kiirendamiseks. Ristmikult lahkudes jätate muu liikluse hetkega endast tahapoole. TMax-i kerge alumiiniumisulamist šassii tagab suurepärase juhitavuse, suure läbimõõduga rattad ja luksuslik vedrustus tagavad suurepärase sõidetavuse ja stabiilsuse ka suurtel kiirustel.
Dünaamiline kere, digi-näidikupaneel, ümber kujundatud esituled ja reguleeritava kõrgusega esiklaas rõhutavad mudeli sportlikku iseloomu.