Neo`s electric dual battery

https://www.yamaha-motor.eu/eu/en/scooters/urban-mobility/pdp/neo-s-dual-battery-2023/

Laiendatud sõiduulatus

NEO`s kahe akuga mudel annab teile pikema sõiduulatuse ulatuslikumaks linnasõiduks. Kahe kaasaskantava 50,4 V/19,2 Ah liitiumioonakuga, mida saab laadida rolleri külge kinnitatuna või kergesti eemaldatuna laadimiseks kodus või kontoris, võimaldab NEO´s-l läbida kuni 70 km*. *Testitud WMTC Class 1 STD režiimis, täielikult laetud aku temperatuuril 25°C.

Eemaldatav Yamaha liitiumioonaku

NEO´s-ed on varustatud kahe 50,4 V/19,2 Ah liitiumioonakuga, mis tagab 70 km* sõiduulatuse. Istme all asuvad 8 kg akud on hea ligipääsuga. Süsteem on läbimõeldud nii, et aku säilitaks kõrge efektiivsuse, 1000 tsükli/10 000 km jooksul ning laadimist saab teostada rollerile paigaldatud või eemaldatud akudega. (*Testitud WMTC klassis 1 STD-režiimis, täielikult laetud aku temperatuuril 25 °C.)

Sujuv, vaikne ja tõhus elektrivool

Lihtne, stiilne ja hõlpsasti kasutatav NEOs elektriroller võib muuta teie elu- ja liikumisviisi linnas, muutes iga reisi sujuvamaks, lihtsamaks ja nauditavamaks! NEO’s-es on kvaliteet ühendatud madalate kasutuskulude ja paljude elektrienergia eelistega.

Otseajamiga rummu külge kinnitatud elektrimootor

Maksimaalse efektiivsuse tagamiseks on NEO´s varustatud uusima põlvkonna Yamaha integreeritud jõuallikaga (YIPU), millel on õhkjahutusega harjadeta elektrimootor, mis asub tagaratta rummu sees. See kompaktne otseajamiga disain välistab vajaduse käikude või rihmade järele ning tagab sujuva sõidu, tugeva kiirenduse ja äärmiselt vaikse liikumise.

Hea kontrollitav kiirendus

Niipea, kui NEOs-ga stardite, tunnete selle sujuvat jõuülekannet ja täpset juhitavust igal kiirusel. Yamaha on hoolitsenud selle eest, et gaasipideme disain pakuks teile sujuvat ja enesekindlat tunnet paigalt kiirendamisel ja aeglases liikluses sõites – mistõttu on see elektriroller ideaalne valik kõigile sõitjatele.

Universaalne sõiduasend igale kehasuurusele 

Uue põlvkonna elektrilisel NEOs-l on pingevaba ja püstine sõiduasend, sobides ideaalselt sõiduks igas vanuses, suuruses ja kogemustega sõitjatele, kes otsivad alternatiivi autole või ühistranspordile. Ja oma lihtsa kasutuse, hea liikuvuse ja kõrge mugavustasemega on see heitmevaba sõiduk linnaliikluses kõige nutikaim valik.

Valitavad sõidurežiimid

NEOs on varustatud kahe valitava sõidurežiimiga, mis on loodud sobima erinevatele tingimustele ja individuaalsetele eelistustele. STD-režiim on mõeldud tavapäraseks sõiduks ja tagab suurima võimsuse, samas kui ECO-režiim vähendab akukulu ja sobib ideaalselt pikemateks sõitudeks – andes sõiduulatuseks 77 km* – ning saate ka sõidu ajal lihtsalt sõidurežiime vahetada. (*Yamaha uuringud. See ulatus muutub sõltuvalt asukohast, sõidustiilist ja akude vanusest.)

Ülivaikne liikumine

NEOs pakub teile palju eeliseid, sealhulgas madalat jooksvat kulu, kasutuslihtsust ja võimalust pääseda ligi üha kasvavale hulgale nullheitega tsoonidele Euroopa linnades. See on ka üks vaiksemaid viise reisimiseks - ametlikes testides mõõdeti selle uue Yamaha elektrilise rolleri helitugevuseks vaid 55 dB – võrreldes 71 dB 50 cc sisepõlemismootori ekvivalendiga.

Lihtne, kompaktne ja universaalne stiil

Algsete põlemismootorite NEOs-te disainikeelest inspireeritud kerel on pehmed ümarad vormid, mis annavad NEOs-le nutika, sportliku ja omanäolise välimuse ning universaalse atraktiivsuse. Puhtad jooned ning minimaalne eesmine ja tagumine kerepaneelid rõhutavad selle nullheitega motorolleri kompaktset ehitust ning avaral jalasektsiooni kontuuridel on kummiliistud, mis aitavad kaitsta väiksemate löökide ja kriimustuste eest.

Nutiühenduvus Yamaha MyRide rakenduse kaudu

NEO-ga sõites on lihtne ühenduses püsida, laadides nutitelefoni Yamaha MyRide'i rakenduse ja sidudes selle rolleriga. LCD-instrumendid kuvavad märguandeid teie nutitelefonist saabuvate kõnede ja sõnumite kohta ja tasuta rakendus võimaldab teil vaadata ka rolleri tehnilist teavet oma nutitelefonis ning jagada pilte ja sõiduteavet teiste MyRideritega.

Istmealune panipaik

Ühe akuga annab istmealune sahtel 27 liitrit hoiuruumi, mis mahutab ühe rolleri sõidukiivri või näiteks jalanõud ja jõusaalivarustuse. Kui liigute kahe akuga, on piisavalt ruumi vihmaülikonna või muude isiklike esemete paigaldamiseks.

Stiilsed ja kergesti loetavad LCD-näidikud

Kompaktsed LCD-instrumendid pakuvad teile laia valikut teavet, mis hoiab teid kursis toimuvaga. Saate vaadata põhi- ja ka valikulise teise aku laetuse taset ning kontrollida sissetulevaid nutitelefoni kõnesid ja sõnumeid. RUN indikaator kinnitab, et NEOs on sõiduks valmis – ja kilpkonnaikoon näitab, et aku säästmiseks on toide piiratud.

Smart Key võtmeta süsteem

Võtmevaba süsteem on mugav ja tuleb kasuks kui on kiire. Olgu võti taskus või kotis süsteem tuvastab selle läheduse ja laseb rollerit hetkega käivitada ja sõitu koheselt alustada.

Täis-LED tulede lahendus

Algupärase sisepõlemismootoriga NEOs-e näost inspiratsiooni saanud kahe silmaga LED-* esituled pakuvad võimsat valgustust, et näha ja olla nähtav, ning neid ümbritsevad ,,neon,,-valgusrõngad, andes NEOs-ele värske ja kaasaegse ilme. LED suunatuled ja tagatuli täiustavad kenat üldpilti.

Hind

3 100.00 €

Garantii 2 aastat
Mootor Kolmefaasiline sünkroniseeritud elektrimootor
Mõõdud PxLxK 1875 x 695 x 1120mm
Kliirens 135mm
Rehvid ees / taga 110/70-13R / 130/70-13R
Laadimisaeg 0-100% 8h, 20-80% 4h (norm.seinapistikust)
Laadija andmed Seinalaadija 220V AC; 58.8V, 3A
Aku kaal 8kg
Aku mõõdud 360mm x 215mm x 105mm
Sõiduulatus 70km
Akude info Liitiumioon, 50.4V, 19.2Ah (5HR)
Väändemoment 136.0N・m (13.9kgf・m) /50r/min
Võimsus nominaal 2.3kW/424r/min / maksimaalne 2.5kW (3.4PS) /400r/min
Kaal 90kg + aku (d)

Kui ostad Yamaha, võid olla kindel, et saad suurepärase toote, mille puhul on tipptasemel kvaliteet ja usaldusväärsus standardvarustuses.

Küsi pakkumist, järelmaksu, Teid aitab müügikonsultant:

Ott Kopti Tel:+372 55537333 / e-mail: ott@yamaha.ee
Lauri Lill Tel: +372 5016673 / e-mail: lauri@yamaha.ee 

Kauba transport koju: https://www.yamahakeskus.ee/muuk

 • Sujuv, vaikne ja tõhus elektritehnoloogia
 • Otseajamiga rummule paigaldatud elektrimootor
 • Võimas ja kontrollitav kiirendus
 • Universaalne mugav sõiduasend 
 • Eemaldatav Yamaha liitiumioonaku
 • Valitavad sõidurežiimid
 • Ülivaikne liikumine
 • Lihtne, kompaktne stiil
 • Ühenduvus nutitelefoniga Yamaha MyRide rakenduse kaudu
 • Kiivri tarbeks istmealune panipaik
 • Stiilsed ja kergesti loetavad LCD-näidikud
 • Smart Key võtmevaba süsteem
 • TäisLED valgustus

Yamaha on elektrisõidukeid arendanud ja tootnud tänaseks juba kolm aastakümmet – lisaks on Yamaha-t tunnustatud kui üht maailma hinnatumat kvaliteetsete rollerite tootjat. Võite olla täiesti kindel, et stiilsetel uutel NEO`s-tel on atraktiivne disain, uusim tehnoloogia ja esmaklassiline töökindlus.
Mugav, vilgas ja hästi juhitav uue põlvkonna Yamaha elektriroller on varustatud liitiumioonakuga ja rummule paigaldatud elektrimootoriga, mis tagab tugeva, kontrollitava kiirenduse – kuid samas teeb seda heitme ja häälevabalt! Uued NEO`-sed võimaldavad liikuda nutikalt.