Tracer 9GT+ (BRONEERITUD)

https://www.yamaha-motor.eu/eu/en/motorcycles/sport-touring/pdp/tracer-9-gt-plus-2023/ 

Uus TRACER 9 GT+ on Yamaha ülim Sport Tourer oma klassi parima spetsifikatsiooniga, mis pakub uuel tasemel mitmekülgsust, funktsionaalsust ja juhitavust. See on mootorratas, millel on tõeline potentsiaal teie motoelu rikastada, andes vabaduse reisida kaugetesse paikadesse alati, kui teie sisehääl seda nõuab.
Yamaha Tracer 9GT+ on suurepärane näide sellest, kuidas eri klasside mootorrataste jõudlus ja iseloom kokku liidetakse. See mootorratas põhineb Yamaha MT-09-l, millele on lisatud mitmekülgsust suurendavaid detaile ja tehnilisi lahendusi. Tracer 9 sobib võrdselt hästi nii linnasõitudeks kui ka erineva pinnaviimistlusega maanteedele.
Crossplane'i tehnoloogia abil ehitatud reas kolmesilindriline mootor on kerge ja pöördemomendirikas. Uue mudeli võimsus on kasvanud. Veojõukontroll on lülitatav.
Kuna Tracer 9 GT+ on mõeldud mototuristidele kasutamiseks, siis on bensiinipaaki suurendatud 19 liitrini, mis koos säästliku mootoriga tagab üle 350 kilomeetri pikkuse autonoomia. Juhi sõiduasend on mugav/püstine ja suurepäraselt kaitstud tuule eest. Võimalik on liigutada juhtraua asendit, tõsta või langetada istet, reguleerida esiklaasi kõrgust.

Adaptiivne püsikiirusehoidja (ACC)

TRACER 9 GT+ on esimene Yamaha mootorratas, mis on varustatud adaptiivse kiirushoidikuga (ACC). Süsteem kontrollib automaatselt reisikiirust, aeglustumist ja kiirendust, et see vastaks eessõitva sõiduki kiirusele ja säilitaks konstantse kauguse, tuginedes neljale reguleeritavale eelseadele, muutes iga sõidu sujuvamaks ja lõõgastavamaks.

7-tolline TFT-ekraan

Suurel 7-tollisel täisvärvilisel TFT-mõõturil on suure heledusega ekraan, mis pakub selget ja kergesti loetavat teavet reaalajas sõiduparameetrite kohta. Teil on valida kolme erineva ekraanikujunduse vahel, millest igaühel on oma eripärane stiil, mis sobib individuaalsete eelistuste ja erinevate sõidutingimustega. Mõõdiku all olev USB-A pesa hoiab teie nutitelefoni tegevuseks valmis.

Ühenduvus ja navigeerimine

Lihtsa juhtkangiga juhitaval uuel nutiühenduvusega täisvärvilisel 7-tollisel TFT-ekraanil on kolm kuvastiili. Yamaha MyRide rakenduse kaudu on teil juurdepääs oma nutitelefonile muusika, ilmateate, kõnede** ja märguannete jaoks. Täiskaardiga Garmin Navigation* muudab iga reisi lihtsamaks – tekste saab kuvada, kui teie TRACER 9 GT+ on peatatud. (* Täiskaardiga Garmin Navigation nõuab abonemendi teenuse lepingut ja seda ei pakuta kõigis riikides. Mõned navigeerimisfunktsioonid pole kõigis riikides saadaval, küsige saadavust Garminilt. ** Nõuab Bluetoothiga ühendatud peakomplekti, mis on ühendatud seadmega TRACER 9 GT+. Peakomplekt ei kuulu põhivarustusse.)

Radariga ühendatud pidurisüsteem

Kõrge stabiilsuse ja juhitavuse tagamiseks sisaldab Unified Brake System hüdroseadet, mis jaotab automaatselt pidurdusjõu pidurdamisel mõlemale rattale märkamatult. TRACER 9 GT+ on maailma esimene mootorratas, mis võtab kasutusele uuendusliku, radariga ühendatud süsteemi, mis aitab vajadusel sõitjal pidurdada ja reguleerib eesmise/tagumise pidurdusjõu, kui vahemaa eessõitva sõidukiga jõuab teatud kaugusvahemikku.

Kolmanda põlvkonna quickshifter

Tracer 9GT+ on varustatud kolmanda põlvkonna quickshifter-iga, mis pakub kahte erinevat seadistust. Säte 1 võimaldab sujuvat käiguvahetust kiirendamisel ja allakäiguvahetust aeglustamise ajal. Seade 2 parandab teie sõitu, võimaldades sidurita alla käiguvahetust kiirendades ja sidurita üles käiguvahetust aeglustamisel, et saaksite seda kasutada erinevates olukordades. Loomulikuma tunde säilitamiseks ei tööta kolmanda põlvkonna kiirkäiguvahetus teatud olukordades, kui mootori pöörete arv on äärmiselt madal või kõrge ning kui masin ei kiirenda ega aeglusta.

Mugav iste

Pikkade vahemaade läbimine on mugavam ümberkujundatud istmega. Muudetud kuju ja vahu tihedus pakuvad pikkade sõidupäevade jaoks paremat tuge ning nahataoline materjal, reljeef ja õmblused annavad täiustatud istmele esmaklassilise välimuse.

KYB poolaktiivne vedrustus

Täielikult reguleeritavat elektroonilist eesmist ja tagumist vedrustust saab reguleerida 6-teljelise IMU ja ECU-ga, mis aktiveerivad hüdraulikaseadme (HU) ja vedrustuse juhtseadme (SCU). Vedrustuse seadeid reguleeritakse solenoidi abil hetkega, et võimaldada sujuvat ja ohutut sõitmist – sõltumatult koormusest või sõiduoludest. Režiim valitakse TFT-liidese kaudu.

EU5 890 cm³ CP3 mootor

890 cm³ vedelikjahutusega CP3 mootor on väljatöötatud kõrgetasemelise lineaarse pöördemomendi jaoks madalate kuni keskmiste pöörete vahemikul, et pakkuda suurepärast kiirendust ja erutavaid kurvidest väljumise kiiruseid – tegu on kõige sportlikuma TRACER 9 GT+ ga. Optimeeritud hammasrataste ülekandesuhted ja A&S-sidur tagavad ülisujuva jõudluse – ning kaheosalise summuti ja tõhusa sissevõtusüsteemi imeline möire võimendab igal sõidul närvikõdi.

Integreeritud sõidurežiimid

TRACER 9 GT+ seadistamine on tehtud uute integreeritud sõidurežiimide abil lihtsaks. Teil on valida kolme eelseadistatud valiku vahel – Sport / Street/ Rain – erinevate sekkumisseadetega veojõukontrolli, libisemiskontrolli, esiratta tõstekontrolli ja elektrooniliselt juhitava vedrustuse jaoks. Neljanda kohandatud valikuga saate juhtraua lülitite abil igat taset eraldi reguleerida, et luua oma ainulaadne sõidurežiim.

Mitmekülgne, kerge šassii

TRACER 9 GT+ on varustatud kerge CF survevalualumiiniumist Deltabox-stiilis raamiga, mis pakub suurt jäikust, andes sportrattale hea kindlustunde. Suurepärase stabiilsuse tagamiseks suurtel kiirustel koos sportliku kurvijuhitavusega annavad Bridgestone T32 rehvid enesekindlust juurde igas olukorras.

GT pakett

Standardvarustuses on TRACER 9 GT+ soojendusega käepidemed, kõvad reisikohvrid, millest igaüks võib mahutada täiskiivrit, LED-valgustus, sealhulgas kurvituled ja kesktugi, pakkudes täiusliku komplektsuse pikamaa matkadeks.

Spetsiaalsed värvid ja graafika

TRACER 9 GT+ on saadaval kahes värvitoonis. Küpse ja peene stiiliga pastelne tumehall värv annab rafineeritud kõrge kvaliteediga välimuse, mis vastab ratta staatusele Yamaha ülima Sport Tourerina. Siniste rataste ja musta pealispinnaga vedelmetalli meenutava värviga Icon Performance värvilahendus annab edasi kõrgtehnoloogilist tunnet, mis on inspireeritud mudelist R1M.

Hind

16 865.00 €

Garantii 2 aastat

tarne: olemas kohe
värv: Power Grey
ID-71

Mootor: 4-takti, 3-silindrit, 4-klappi
Kubatuur: 890cc
Jahutus: Vedelik
Võimsus: 119hj (87,5kW)
Väändemoment: 93Nm @ 7000rpm
Toitesüsteem: sissepritse
Ülekanne / käike: kett / 6-käiku
Rehvid ees / taga: 120/70R17 / 180/55R17
Pidurid ees / taga: 2-ketast 298mm / ketas 245mm
Istme kõrgus: 810mm-825mm reguleeritav
Kütusepaak: 19L
Mõõdud: PxLxK 2160x950x1345mm
Kaal: 187kg

Lisavarustuse leiad siit:
https://www.yamahakeskus.ee/index.php?id=tooted&product_id=23&gear

Kui ostad Yamaha, võid olla kindel, et saad suurepärase toote, mille puhul on tipptasemel kvaliteet ja usaldusväärsus standardvarustuses.

Küsi pakkumist, järelmaksu, Teid aitab müügikonsultant:

Ott Kopti Tel:+372 55537333 / e-mail: ott@yamaha.ee
Lauri Lill Tel: +372 5016673 / e-mail: lauri@yamaha.ee

Kauba transport koju: https://www.yamahakeskus.ee/muuk

 • Adaptiivne püsikiiruse hoidja (ACC)
 • 7-tolline TFT ekraan
 • Ühilduvus nutitelefoniga ja navigatsioon
 • Mõlemale rattale rakenduv ühendatud pidurisüsteem koos radariga
 • Kolmanda põlvkonna quickshifter
 • Mugav iste
 • Poolaktiivne KYB vedrustus
 • EU5 mootor, 890cc CP3
 • Erinevad sõidurežiimid
 • Kerge šassii
 • GT pakett
 • Eridisain/graafika