Tracer 7 GT

https://www.yamaha-motor.eu/eu/en/motorcycles/sport-touring/pdp/tracer-7-gt-2024/

LED-esituled ja järgmise põlvkonna disain annavad Tracer 7 GT-le dünaamilise ja agressiivse välimuse, mis eristab teda teistest selle kategooria mootorratastest. Oma klassi parima võimsuse ja kaalu suhtega - samuti kerge ja tugeva šassii ning hea sõidumugavusega on Tracer 7 GT nutikas vahend linnast põgenemiseks ja uute teede ning kohtade avastamiseks.
Küljekohvrite komplekt, suurem esiklaas, mugav comfor-tiste ja tagumine pakiraam tulevad põhivarustuses. 

Tagumine pakiraam parema sõitmismugavuse ja raamijäikuse tarvis

Tagumine pakiraam parema sõitmismugavuse ja raamijäikuse jaoks on TRACER 7 GT põhivarustuses. Tagumisele pakiraamile saab paigaldada topkohvrit, mis kokkuvõttes võimaldab reisida kokku 3 kohvriga – nii olete pikkadel sõitudel mitmekülgsemalt varustatud. Lisaks sellele saab reisija kasu kätega kinnihoidmise mugavusest, kuna pakiraami alaküljel on integreeritud kummiosad.

TFT-näidik nutitelefoni ühenduvusega

TRACER 7-l on kvaliteetne 5-tolline värviline TFT-näidik, millele saab valida ekraaniteemad Touring või Sport. Rakenduse MyRide abil saab ühendada nutitelefoni, et saada teavitusi kõnede, e-kirjade ja sõnumite kohta ning vaadata täpseid sõiduandmeid.

Reageerimisvõimeline suure pöördemomendiga CP2 EU5 mootor

Mitte miski selles klassis ei tundu ega kõla nii hea nagu Yamaha märkimisväärne 690 cm³ CP2 mootor. Valdkonna juhtivast crossplane-filosoofiast lähtuv tehnoloogia võimaldab ebaühtlast käivitamisjärjestust, tulemuseks tugev ja lineaarne pöördemoment. See mootor on Yamaha kõigi aegade üks edukamaid, lisaks ökonoomne ja ülimalt reageerimisvõimeline ning EU5-nõuetele vastav, suutes pakkuda oma klassi kõige sportlikumaid ja põnevamaid sõite.

20-liitrised tugevad küljekohvrid

Olgu tegu reiside või lühemate sõitudega, 20-liitrised tugevad küljekohvrid mahutavad palju, kuid ei riku ratta kompaktseid mõõtmeid, ega agressiivset head välimust. Mitmes värvis saadaolevate küljekohvrite sale disain täiustab ideaalselt TRACER 7 GT dünaamilist stiili.

Kõrgem ja laiem touring tuuleklaas

TRACER 7 GT-l on kõrge ja lai touring esiklaas suurepärase tuulekaitse jaoks pikamaasõitudel. Purunematust ja kriimustamiskindlast polükarbonaadist valmistatud touring tuuleklaas teeb sõidu mugavaks ja viib tuulemüra miinimumi. Uuendatud ergonoomiline tuuleklaasiregulaator võimaldab kõrgust hõlpsalt ühe käega reguleerida.

Mugav iste

Eridisainiga mugav iste on valmistatud kvaliteetsest materjalist, õmmeldud kontrastõmblusetega ja täiustatud erineva vahutihedusega tsoonidega, et reisid oleksid maksimaalselt mugavad nii juhi kui kaasreisija jaoks. Integreeritud TRACERi logo täiustab ratta välimust. Koos mugavate põlvepatjadega on ratas alati juhi kontrolli all.

Oma klassi kergeim

Sellel väga nobedal ja põneval Sport Toureril on kompaktne ja kerge šassii pika alumiiniumõõtshargiga, andes tulemuseks 1460 mm teljevahe. Oma klassi madalaima massiga ja põneva, rohke pöördemomendiga iseloomuga mootoriga TRACER 7 GT pakub tõeliselt erakordset sõidukogemust.

Reguleeritav esi- ja tagavedrustus

TRACER 7 GT-l on reguleeritavad eesmised ja tagumised vedrustussüsteemid, mis võimaldavad mootorratast optimaalselt juhtida erinevates oludes.

Kerge sportliku ilmega esikate

Dünaamilise näoga ja kompaktse kerega TRACER 7 GT väljendab end nii julgelt, et seda ei saa eirata! Sujuvalt paagikatteks üleminev aerodünaamiline poolgondel kaitseb tõhusalt tuule ja ilmastiku eest ning selle moodne disain rõhutab tippklassist Sport Toureri dünaamilist iseloomu.

Pikkade sõitude autonoomsus

17 liitrit mahutav sale kütusepaak võimaldab koos ökonoomse CP2 mootoriga sõita kaugele, ühe tankimisega saab läbida ca 350km.

Kaksik LEDprojektor-esituled, gabariidituled ja suunatuled

Jõulise valgusvihuga ööpimedust lõikavad kompaktsed kaksik-LED-esituled annavad TRACER 7-le agressiivse, moodsa ja dünaamilise välimuse. Ning hea päevase nähtavuse jaoks on sellel uue põlvkonna Sport Toureril eredad LED-gabariidituled ja kompaktsed LED-suunatuled.

Hind

10 765.00 €

Garantii 2 aastat

tarne: olemas kohe
värv: Midnight Black
ID-116

Mootor: 4-takti, 2-silindrit, 4-klappi
Kubatuur: 689cc
Jahutus: Vedelik
Võimsus: 73,4hj (54kW) @ 8750rpm
Väändemoment: 67Nm @ 6500rpm
Toitesüsteem: sissepritse
Ülekanne / käike: kett / 6-käiku
Rehvid ees / taga: 120/70R17 / 180/55R17
Pidurid ees / taga: ketas, ABS
Istme kõrgus: 835mm
Kütusepaak: 17L

Saadav ka A2 (35kW) versioon.

Lisavarustuse leiad siit:
https://www.yamahakeskus.ee/index.php?id=tooted&product_id=429&gear

Kui ostad Yamaha, võid olla kindel, et saad suurepärase toote, mille puhul on tipptasemel kvaliteet ja usaldusväärsus standardvarustuses.

Küsi pakkumist, järelmaksu, Teid aitab müügikonsultant:

Lauri Lill Tel: +372 5016673 / e-mail: lauri@yamaha.ee
Ott Kopti Tel:+372 55537333 / e-mail: ott@yamaha.ee

 • Ekraani ühenduvus nutitelefoniga
 • Pöördemomendi rikas CP2 (EU5) mootor
 • Klassi kergeim, parim võimsuse ja kaalu suhe
 • 20-liitrised küljekotid
 • Kõrgem ja laiem tuuleklaas
 • Pakiraam topkohvrile
 • Agressiivne disain, kvaliteetne mugav iste
 • Reguleeritav eesmine ja tagumine vedrustus
 • Pikasõidu autonoomia
 • TäisLED lahendus
 • Multifunktsionaalne LCD-ekraan/näidikud