SuperJet

https://www.yamaha-motor.eu/eu/en/waverunners/sport/pdp/superjet-2024/

Yamaha võidusõidu DNA-st on sündinud uue ajastu adrenaliinimasin. See veesõiduk pakub suurt meelelahutust nii proffessionaalsele võidusõitjale kui ka tavakasutajale. Super Jet-i 3-silindriline 4-taktiline mootor ja uhiuus tugev ja kerge kere tagavad, et sõit saaks olema agressiivselt kiire nii pikkadel sirgetel kui ka kurvi võttes. Tõuse püsti ja domineeri vee peal! 

Lai ja kerge kere

Kerekuju koos laiema esiosaga säilitab kogu originaalse SuperJeti paindlikkuse ja tasakaalu, kuid suurema stabiilsusega, luues täiusliku platvormi nii meelelahutuseks kui ka võistlusteks.

Suure jõudlusega 4-taktiline TR-1® mootor

SuperJeti jõuallikaks on suure jõudlusega 3-silindriline 1049 cm³ töömahuga 4-taktiline Yamaha TR-1® mootor, mis tagab erutava pöördemomendi läbi kogu pöörete vahemiku ja annab meeletu kiirenduse.

Kompaktne, lihtne transportida

Vedamine on vaevatu, arvestades, et SuperJet on piisavalt kompaktne ja kerge, et mahtuda kaubikusse ning seda on lihtne vette ja sealt välja saada. Loomulikult mahub see ideaalselt ka garaaži või suurema jahi tekile.

Spetsiaalne L (õppe) režiim

Spetsiaalne elektrooniline L-režiim on suureks abiks vähem kogenud või alustavale sõitjale. See aitab piirata SuperJeti mootorivõimsust ja tundlikkust gaasile. Kui sõitja tunneb end enesekindlamalt, saab masina täisvõimsuse ja dünaamilise potentsiaali kergesti vabastada.

Jugapump ainulaadse tiivikuga

144 mm jugapumba tõukejõusüsteem sisaldab ainulaadset tiivikut, mis on spetsiaalselt loodud vastama SuperJeti ümberkujundatud kerekonstruktsioonile ja juhtimisomadustele, maksimeerides veevoolu suure jõudluse saavutamiseks. Konfiguratsioon tagab suurepärase haakumise ja sujuva kiirenduse.

Suur 19-liitrine kütusepaak, mida on lihtne täita

19-liitrine kütusemahuti annab SuperJetile suure sõiduulatuse tänu kergele ja ökonoomsele 4-taktilisele mootorile. Täiteava on hõlpsaks tankimiseks hea ligipääsuga ja kasulik madala kütusetaseme mõõdik on nähtaval kohal ja seda on lihtne lugeda.

Võidusõidu disainiga sisselaske rest

Sisselaskevõre aitab tagada pideva haardumise ja positiivse veojõu veepinnal. Tulemuseks masin, mida on lihtsam juhtida ja mis on kiirem kurvides.

Reguleeritav rallistiilis roolivarras

Vedruga 3-asendiline roolivarras ja juhtraud on spetsiaalselt loodud pakkuma sõiduasendit, mis võimaldab teil SuperJetist maksimumi võtta. Tulemuseks on ettepoole kaldu sõiduasend, mis on väga populaarne professionaalsete võidusõitjate seas ja pakub ideaalset ning mugavaimat asendit ülikiireks sõitmiseks ja pööramiseks.

Lai jalgealus ja pardakäepide

Laial polsterdatud jalgealusel on mugav, libisemisvastane HydroTurf matt, mis aitab sõitjal säilitada head tasakaalu ja kontrolli, olgu siis vabaaja veetmisel või võistlusel. Erilisteks hetkedeks, kui kõik ei lähe plaanipäraselt, on olemas päästev käepide.

Kerge luuk

Erilisus peitub detailides – Yamaha suurepärane inseneritöö ja tehnoloogiline suutlikkus tootmises tagavad sellele jetile massikeskme olulise langetamise, pakkudes sõitjale paremat stabiilsust ja juhitavust.

Reguleeritav joaotsiku kaldenurk

Reguleeritav joaotsiku kaldenurk (seda saab seada 16 ja 19 kraadi vahele) aitab häälestada juhtimise nõuded vastavalt teie sõidustiilile. Mänguline algajatele ja rahulikele harrastussõitjatele, tundlikum ja dünaamilisem entusiastlikuks võistlusstiilis sõitmiseks

Hind

9 900.00 €12 410.00 €

Garantii 5 aastat

Eripakkumine kuni 01.05.24.

tarne: olemas kohe
ID-20

Mootor: 4-takti, 3-silindrit
Kubatuur: 1049cc
Võimsus: 115 hj
Käigud: edasi
Sõitjate arv: 1
Mõõdud PxLxK: 2,43 x 0,76 x 0,79m
Kütusepaak: 19L
Panipaiga maht -
Netokaal: 170kg

Lisavarustuse leiad siit:
https://www.yamaha-motor.eu/eu/en/accessories/marine/?product=235022

Kui ostad Yamaha, võid olla kindel, et saad suurepärase toote, mille puhul on tipptasemel kvaliteet ja usaldusväärsus standardvarustuses

Küsi pakkumist, järelmaksu, Teid aitab müügikonsultant:

Ott Kopti Tel:+372 55537333 / e-mail: ott@yamaha.ee
Lauri Lill Tel: +372 5016673 / e-mail: lauri@yamaha.ee 

Kauba transport koju: https://www.yamahakeskus.ee/muuk

Uue SuperJet-i erisused:

 • Uus, kerge 1049cc 4-taktiline TR-1 mootor
 • Võib kasutada ka väljaspool võidusõidurada
 • Stabiilne, kerge ja laiema esiosaga kere
 • 144mm, reguleeritav pump
 • 3-astmeliselt reguleeritava vedruga roolisammas
 • L (Learning) mode, sõitu õppivale inimesele
 • Lai jalgade ruum, mitte libiseva HydroTurf kattega
 • Automaatne pilsipump ja kontrollsüsteem
 • Hea sõiduulatus ja selge kütusenäidik
 • Kerge tankida - suur (19L) kütusepaak
 • Lihtne transportida ja hoiustada