MT-07 Pure

https://www.yamaha-motor.eu/eu/en/motorcycles/hyper-naked/pdp/mt-07-pure-2024/ 

Kohe, kui käivitad 690 cm³ CP2 mootori, saad aru, et see on midagi tõeliselt erilist. Yamaha crossplane-tehnoloogiaga jõuallika ebaühtlane käivitamisjärjestus pakub jõulist ja lineaarset pöördemomenti vaimustava kiirenduse jaoks, samas kui pulseeriv summuti hääl on täiuslik saatemuusika iga sõidu tarvis.
Loomulik ergonoomika muudab MT-07 Pure-i sobivaks igale sõitjale, ratta kompaktsed mõõtmed teevad sellest müügihitist nobedaima kangelase igas sõiduolukorras. 

Ehe MT Hyper Nakedi DNA

Agressiivse ilmega, längus külgmiste õhusissevõttudega ja eristuva hea välimusega MT-07 Pure on mõjusa tänavastiiliga, mida Yamaha Hyper Nakedilt oodata võib. Mis nurga alt seda ka ei vaataks, sa lihtsalt tead, et see mitmekülgne ja nobe masin toob igal sõidul naeratuse näole.

Kõrge pöördemomendiga 690 cm³ CP2 mootor

See on üks väga eriline mootor. Yamaha uuendusliku crossplane-tehnoloogial baseeruv lahendus annab MT-07 Pure'ile ebaühtlase käivitamisjärjestuse ja müriseva summutiheli, tänu millele jagub sellele 690 cm³ 2-silindrilisel mootorrattal rohkelt iseloomu. Tugev lineaarne pöördemoment pakub meeliülendavat kiirendust. Muljetavaldava kütuseökonoomsuse tulemuseks on suur sõiduulatus ja minimaalsed kasutuskulud.

Kindel sõiduasend

Kohe kui istud MT-07 Pure'i selga, avastad, et selle loomulik ergonoomika võimaldab sõita sportlikult, kuid samas lihtsalt ja mugavalt. Juhtraua, istme ja jalatoe suhe võimaldab sõita kindlas asendis, mis tagab tasemel juhitavuse nii pidurdamisel, kiirendamisel kui kurvi läbides. 

LED-projektoriga tuled

MT-07 Pure'i futuristlikul ilmel on tsentraalne LED-projektoriga esituli, mille külgedel asetsevad LED-gabariidituled, et anda sellele erilisele Hyper Nakedile tema iseloomulik ilme. Kompaktne kaug-/lähituli valgustab jõuliselt, samas kui kaks gabariidituld teevad sind teistele sõitjatele rohkem nähtavaks.

Suure läbimõõduga eesmised kaksik-pidurikettad

Suurima müügieduga Yamaha Hyper Naked on loodud andma sinu kätte maksimaalset kontrolli. Kaks 298 mm eesmist piduriketast ja 4 kolviga pidurisadulad võimaldavad kasutada progressiivset pidurdamisjõudu igal kiirusel.

Tsentraliseeritud massiga disain

Yamaha MT mudelid on tuntud oma nobeda, täpse ja hea reageerimisvõimelise juhitavuse poolest ja üks olulisi tegureid selle saavutamisel on nende tsentraalse massi disain. Kuna olulised komponendid on ratta keskmele võimalikult lähedal, on kompaktse šassii tunnetus tasakaalustatud, et sõidurõõm oleks veelgi suurem.

Kompaktne ja mitmekülgne

Üle 180 000 Euroopa sõitja on valinud MT-07 ja üks põhjus, miks see on oma klassi parima müügieduga ratas, on asjaolu, et selles on suure mootorratta karisma ja stiil ühendatud kompaktse ja mitmekülgse šassiiga. Madala, 805 mm istmeasendiga, lühikese, 1400 mm teljevahega ja laiusega 780 mm, on selle Hyper Nakediga tõeliselt lõbus sõita, olgu siis linnas või maanteel.

Negatiivne LCD-näidik

Selgesti loetava digitaalse ekraaniga, värviliste ikoonidega LCD-näidikud sobivad täiuslikult MT-07 Pure’i puhta iseloomuga, mille puhul on sõidurõõm alati ülim prioriteet.

Vormitud 14-liitrine kütusepaak

Lapik ülaosa ja vormitud küljed tagavad tõhusa põlvedega hoidmise – 14-liitrine kütusepaak on siin tsentraalne disainielement. Selle nurgeline kuju rõhutab ratta agressiivset välimust ja MT DNA-d.

Kerged 10 kodaraga veljed

MT-07 Pure'il on kerged 10 kodaraga alumiiniumveljed. Täpse ja nobeda juhitavuse ning suure veojõu tarbeks on mootorrattal 120/70-17 esirehv ja 180/55-17 tagarehv.

Hind

7 890.00 €

Garantii 2 aastat
Mootor 4-takti, 2-silindrit, 4-klappi
Kubatuur 689cc
Jahutus Vedelik
Võimsus 73,4hj (54kW) @ 8750rpm
Väändemoment 68Nm @ 6500rpm
Toitesüsteem sissepritse
Ülekanne / käike kett / 6-käiku
Rehvid ees / taga 120/70R17 / 180/55R17
Pidurid ees / taga 2-ketast 282mm / ketas 245mm
Istme kõrgus 805mm
Kütusepaak 14L
Mõõdud PxLxK 2085x745x1090mm
Kaal 162kg (kuivkaal)

Kui ostad Yamaha, võid olla kindel, et saad suurepärase toote, mille puhul on tipptasemel kvaliteet ja usaldusväärsus standardvarustuses.

Küsi pakkumist, järelmaksu, Teid aitab müügikonsultant:


Ott Kopti         Tel:+372 55537333 / e-mail: ott@yamaha.ee
Lauri Lill          Tel: +372 5016673 / e-mail: lauri@yamaha.ee

Kauba transport koju: https://www.yamahakeskus.ee/muuk

Erisused:

  • TäisLED lahendus
  • Reas 2 silindriline kütuse sissepritsega vedelikjahutusega mootor
  • Hea mootoridünaamika laias pööretevahemikus
  • Väike kütusekulu
  • Terav juhitavus
  • Madal tühikaal — kõigest 162 кg
  • Kerge konstruktsjooniga toruraam
  • Kerged alum.veljed
  • LCD näidikuplokk
  • Käigunäidik

MT-07 on tõeline Yamaha best-seller. Kümnendi jooksul, mil Yamaha tõi turule murrangulise Hyper Naked seeria, on Euroopa mootorratturid valinud endale üle 180 000 MT-07. Ja MT-07 Pure on valmis tervitama sõitjaid kõige puhtama sõidukogemusega.
CP2 seeria vedelikjahutusega reas/kaks MT-07 689 cc mootor on saanud mitmeid väikseid uuendusi, mis võimaldavad täita Euro 5 keskkonnastandardi nõudeid. Mehaaniliselt ei erine mootor praktiliselt varasematest põlvkondadest - selle 270-kraadine ristikujuline väntvõll, 80 mm silindri läbimõõt ja 68. 6 mm kolvikäik pole muutunud. Kuid on ka olulisi erinevusi eelmisest versioonist.
Seega muudeti sisselasketoru osaliselt esteetilise värskenduse kasuks, osaliselt puhtama väljalaske jaoks. See hõlmab ka uut kaks-ühes väljalaskesüsteemi. Uuendatud sisse- ja väljalaskeava jaoks muudeti ECU püsivara ja sissepritse toitesüsteemi sätteid, mis parandas reageerimist madalatel kiirustel. Uued väljalaskeklappide talad tagavad mootori pikema tööea ja kuuekäiguline käigukast vahetab nüüd käike teravamalt uute hammasrataste hammaste nurkade abil.
2024 aasta tervitab MT-seeria disaini kolmandat põlvkonda (mis, meenutame, tähendab Master of Torque - väändemeister). Märgatavad muudatused mõjutasid kogu kerekomplekti, kuid peamiselt LED-esitulesid. Mudel on varustatud ka elegantsete LED suunatuledega.
Muude esteetiliste erinevuste hulgas märgime ära digi-armatuurlaua uuenduse, mis on muutunud palju loetavamaks. Eelkõige on suurenenud ekraanil numbrite suurus, samuti on paremini näha käigunäidikut, trip-/odomeetrit ja tahhomeetrit. Varem valge segmendina kuvatud pöörete vahemik 10 000 kuni 12 000 p/min on nüüd loogiliselt tähistatud punasega.
Yamaha MT-07 sõiduasend on muutunud neutraalsemaks, püstise kehaasendiga. Juhtraud on 32 mm laiem ja 19 mm kõrgem, muutes mootorratta pikkade sõitjate jaoks oluliselt mugavamaks. Istme kõrgus jääb aga samaks – 805mm.
Šassii disain ei muutunud – terasest puurraam, mittereguleeritav 41 mm KYB kahvel 13 cm käiguga. KYB tagumine monoamortisaator on varustatud reguleeritava vedru eelpinge ja tagasilöögi summutusega ning sellel on ka käigupikkus 13 cm. 162 kg tühimassiga MT-07 on kergesti juhitav ja mugav sõita igas suuruses ja võimekusega sõitjatele.
Pidurisüsteem on märgatavalt paranenud. Sellel on ABS endiselt standardis, kuid esipidurikettad on kasvanud 282 mm-lt 298 mm-le.